تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

تجاوز نظامی روسیه؛ حمله موشکی به کی‌یف همزمان با دیدار دبیرکل سازمان ملل!

روسیه حتی در زمان حضور دبیرکل سازمان ملل متحد در کی‌یف هم دست از حملات نظامی خود به اوکراین برنداشته است. گفته می‌شود گوترش پس از این حملات «در امنیت» اما «شوکه» است.

کد خبر: ۱۲۸۳۹۵
۰۷:۵۱ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ حمله موشکی به کی‌یف همزمان با دیدار دبیرکل سازمان ملل!

دیدارنیوز: در پی وقوع دو انفجار در کی‌یف بلافاصله پس از دیدار آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل و ولودیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین، یک سخنگوی سازمان ملل گفت آقای گوترش «در امنیت» به سر می‌برد، اما از این اتفاق «شوکه» شده است.

ساویانو ابرو، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، گفت: «ما در امنیت به سر می‌بریم. این یک منطقه جنگی است، اما شوکه‌کننده است که چنین رخدادی در نزدیکی جایی که ما حضور داشتیم اتفاق افتاده است.»

دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین، به شدت از حمله موشکی به کی‌یف انتقاد کرده و آن را «عملی شنیع و وحشیانه» خوانده است.

مقامات اوکراینی می‌گویند منبع انفجار‌های مهیب رخ داده در زمان حضور آقای گوترش، دو موشک بالستیک کروز بوده‌اند که به ناحیه‌ای مسکونی در غرب کی‌یف برخورد کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی