تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

کاهش ۱۰ درصدی تحویل خودرو و افزایش درآمد مرسدس بنز!

مرسدس بنز در حالی که تحویل خودرو‌های سواری ۱۰ درصد کاهش یافت، شاهد افزایش درآمد قبل از بهره و مالیات (EBIT) به ۵.۲ میلیارد یورو (۵.۵۴ میلیارد دلار) در سه ماهه اول بود و مشکلات زنجیره تامین را با قیمت‌های بالا جبران کرد.

کد خبر: ۱۲۸۳۲۵
۱۳:۵۶ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

کاهش ۱۰ درصدی تحویل خودرو و افزایش درآمد مرسدس بنز

دیدارنیوز ـ بخش خودرو‌های مرسدس بنز حاشیه سود تعدیل شده ۱۶.۴ درصدی را در مقایسه با ۱۲.۶ درصدی برای وانت‌های مرسدس بنز گزارش کرده است.

این خودروساز برتر، دستورالعمل خود را برای سال تایید کرد و انتظار داشت حاشیه سود تعدیل شده ۱۱.۵ تا ۱۳ درصدی در بخش خودرو داشته باشد، اما هشدار داد که اثرات بدتر جنگ، محدودیت‌های کرونایی و کمبود نیمه هادی‌ها می‌تواند چشم‌انداز آن را تغییر دهد.

تعدیل فعالیت‌های تجاری در روسیه، جایی که مرسدس بنز پس از حمله این کشور به اوکراین، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد، هزینه‌ای بالغ بر ۷۰۹ میلیون یورو را متحمل شد. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: تشدید وضعیت فعلی می‌تواند عواقب منفی قابل‌توجهی برای تجارت مرسدس بنز داشته باشد.

به نقل از رویترز، این سازمان انتظار دارد که گلوگاه‌های زنجیره تامین نیمه‌هادی‌ها و سایر محصولات با توجه به محدودیت‌های کرونایی در چین به عنوان دلیل عدم اطمینان بیشتر برای تولید و توسعه بازار، نتایج تاثیرگذاری در سال داشته باشد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی