تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

وزیر دفاع آمریکا: اوکراین با داشتن «تجهیزات مناسب» می‌تواند در جنگ پیروز شود

وزیر دفاع آمریکا با ابراز امیدواری نسبت به پیروزی اوکراینی‌ها در جنگ با روسیه مدعی شد، در صورتی که تجهیزات مناسب در اختیار اوکراین باشد می‌تواند ارتش روسیه را شکست دهد.

کد خبر: ۱۲۸۱۰۹
۱۴:۰۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

وزیر دفاع آمریکا: اوکراین با داشتن «تجهیزات مناسب» می‌تواند در جنگ پیروز شود

دیدارنیوز: لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا، روز دوشنبه در بازگشت از سفر به کی‌یف نسبت به پیروزی اوکراین در جنگ ابراز امیدواری کرد و گفت این کشور می‌تواند در صورت داشتن «تجهیزات مناسب» بر روسیه غلبه کند.

آستین گفت: «اولین قدم برای پیروز شدن این است که باور داشته باشید می‌توانید برنده شوید و آن‌ها این باور را دارند. ما اعتقاد داریم که آن‌ها می‌توانند برنده شوند، به شرطی که تجهیزات مناسب و پشتیبانی درست داشته باشند.»

رئیس پنتاگون با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد روسیه را «تضعیف‌شده» ببیند به نحوی که قادر نباشد بار دیگر به کشوری حمله کند، اضافه کرد: «روسیه در حال حاضر بسیاری از توانایی‌های نظامی خود و تعداد زیادی از نیروهایش را از دست داده است. ما می‌خواهیم به آن‌ها فرصت بازیابی سریع توان مجدد را ندهیم».

وزرای دفاع و امورخارجه آمریکا در جریان سفر خود به کی‌یف اعلام کرده‌اند که ایالات متحده ۷۰۰ میلیون دلار کمک نظامی بیشتر به اوکراین ارائه خواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی