تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

معاون وزیر کشور: مرز‌های زمینی عراق برای سفر زیارتی بسته است

سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اعلام کرد که سفر زیارتی به عتبات عالیات در عراق از مرز‌های زمینی ناممکن است.

کد خبر: ۱۲۴۱۵۳
۰۹:۰۷ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

معاون وزیر کشور: مرز‌های زمینی عراق برای سفر زیارتی بسته است

دیدارنیوز: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت تاکنون لغو روادید در مرز‌های زمینی با عراق برای سفر زیارت عتبات عالیات تغییر نکرده و این مرز‌ها همچنان بسته است.

به نقل از وزارت کشور، سید مجید میراحمدی با تبریک اعیاد شعبانیه به مردم شریف ایران افزود: برابر گزارش‌های واصله به وزارت کشور، تعدادی از هموطنان عزیز و مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، به مرز‌های زمینی مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان این‌که «تصور این عزیزان بر این است که روادید تردد زمینی بین دو کشور لغو شده است»، ادامه داد: تاکنون چنین اتفاقی صورت نگرفته و همچنان سفر زیارتی به عتبات عالیات در عراق از مرز‌های زمینی ناممکن است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اضافه کرد: ان‌شاءالله در هر زمان و مقطعی که چنین اتفاقی روی دهد، به استحضار ملت شریف ایران خواهیم رساند.

میراحمدی خاطرنشان کرد: استدعا داریم هموطنان از مراجعه به مرز‌های زمینی به قصد عبور برای زیارت، خودداری ورزند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی