تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
در دیدار با سفیر لهستان در تهران؛

وزارت خارجه خواستار انتقال ایرانیان مقیم اوکراین از خاک لهستان شد

دستیار وزیر و مدیرکل مدیترانه و شرق اروپا، در دیدار با سفیر لهستان در تهران، خواستار تسهیل در انتقال ایرانیان مقیم اوکراین از طریق خاک لهستان شد.

کد خبر: ۱۲۳۳۲۰
۱۶:۴۳ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

وزارت خارجه خواستار انتقال ایرانیان مقیم اوکراین از خاک لهستان شد

 

دیدارنیوز: حبیب‌اله زاده دستیار وزیر و مدیرکل مدیترانه و شرق اروپای وزارت امور خارجه روز شنبه با سفیر لهستان در تهران دیدار و پیرامون مساعدت این کشور برای خروج شهروندان ایرانی مقیم اوکراین از طریق خاک این گفتگو کرد.

حبیب‌اله زاده با اشاره به اقدامات سفارت کشورمان در ورشو، موضوع بازگشت امن شهروندان ایرانی مقیم اوکراین را حائز اهمیت دانسته و ابراز امیدواری کرد: با همکاری دولت لهستان برای ارائه تسهیلات و صدور مجوز‌های لازم روند انتقال شهروندان ایرانی به کشورمان تسریع شود.

سفیر لهستان در تهران نیز در این دیدار با اشاره به افزایش حجم ورود اتباع اوکراین و کشور‌های خارجی مقیم این کشور به لهستان، تلاش‌های به عمل آمده از سوی دولت لهستان در این خصوص را مورد اشاره قرار داد و آمادگی کشور متبوعش برای کمک به ایرانیانی که قصد خروج از اوکراین از طریق لهستان را دارند، ابراز داشت.

در همین رابطه مقرر شد تماس‌های کاری جهت انجام هماهنگی‌های لازم ادامه داشته باشد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی