تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

هشدار به کوهنوردانی که قصد صعود در ارتفاعات تهران دارند

مدیر کل هواشناسی استان تهران با اشاره به بارش باران، برف و کولاک و محدودیت تردد در جاده‌های کوهستانی که تا دوشنبه ادامه دارد، گفت: باتوجه به احتمال سقوط بهمن در نقاط مستعد، توصیه می‌شود از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات پرهیز شود.

کد خبر: ۱۲۲۵۴۱
۱۲:۳۳ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

هشدار به کوهنوردانی که قصد صعود در ارتفاعات تهران دارند

دیدارنیوز ـ مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: وضعیت جوی استان تهران با توجه به داده‌های هواشناسی، با نفوذ سامانه بارشی شب گذشته، تا صبح دوشنبه در مناطق جنوبی و مرکزی بارش باران، در نواحی شمالی بارش برف و باران و در ارتفاعات بارش برف، مه و کولاک پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: با توجه به لغزندگی معابر و جاده‌ها و کاهش دید افقی، محدودیت تردد در جاده‌های کوهستانی و احتمال سقوط بهمن در نقاط مستعد توصیه می‌شود علاوه بر احتیاط در تردد درون شهری و جاده‌ای به ویژه جاده‌های کوهستانی و همراه داشتن زنجیر چرخ، از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات پرهیز شود.

مدیرکل هواشناسی استان تهران افزود: برای روز دوشنبه شاهد آسمانی نیمه ابری به تدریج کاهش ابر همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید به خصوص در نواحی غرب و نیمه جنوبی استان خواهیم بود.

جلالی ادامه داد: به علت وزش باد شدید احتمال شکستن درختان فرسوده، آسیب به گلخانه‌ها و سقوط اجسام وجود دارد که لازم است سازه‌ها را محکم کرده و از پرواز گلایدر و هواپیما‌های سبک خودداری شود.

وی تصریح کرد: روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری مورد انتظار است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی