تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

رئیسی پیش از سفر به مسکو: روابط با روسیه ارتقا خواهد یافت

رئیس جمهور ایران پیش از عزیمت به روسیه اظهار داشت: بدون تردید ما ارتباطات‌مان را با تمامی همسایگان به ویژه روسیه ارتقا خواهیم بخشید.

کد خبر: ۱۱۹۳۶۶
۰۸:۴۸ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

رئیسی

دیدارنیوز: رئیس جمهور پیش از عزیمت به مسکو گفت: گفتگو‌های ایران و روسیه که از کشور‌های مهم و پرنفوذ در منطقه هستند می‌تواند برای امنیت، روابط اقتصادی و تجاری منطقه موثر باشد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز پیش از عزیمت به روسیه، طی سخنانی اظهار داشت: این سفر به دعوت رئیس‌جمهور محترم روسیه و برای ارتقاء دیپلماسی همسایگی و منطقه‌ای تلاش می‌شود.

وی افزود: بدون تردید ما ارتباطات‌مان را با تمامی همسایگان به ویژه روسیه ارتقا خواهیم بخشید؛ این سفر می‌تواند نقطه عطفی بین مناسبات سیاسی، اقتصادی و تجاری ایران و روسیه باشد. گفتگو‌های ایران و روسیه که از کشور‌های مهم و پرنفوذ در منطقه هستند می‌تواند برای امنیت، روابط اقتصادی و تجاری منطقه موثر باشد.

علاوه بر دیدار رئیس جمهور با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه، حضور و سخنرانی در نشست عمومی مجلس دوما، دیدار با ایرانیان مقیم روسیه و نشست هم‌اندیشی با فعالان اقتصادی روس، بخشی از برنامه‌های آیت الله رئیسی در این سفر ۲ روزه است.

وزرای امور خارجه، نفت و امور اقتصادی و دارایی رئیسی را در این سفر همراهی می‌کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی