مردم دارند له می‌شوند، آخر مگر این میز چقدر ارزش دارد؟!

جعفرزاده: رئیسی و بایدن دو دوره‌ای نمی‌شوند/ رئیس‌جمهور تیم اقتصادی‌اش را تغییر دهد

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه نه رئیسی، رئیس جمهور دو دوره‌ای می‌شود نه بایدن، گفت: رئیس‌جمهور، شجاعانه بیاید تیم اقتصادی‌اش و تفکرش را تغییر دهد و ریل را عوض کند. این ریل اقتصادی دولت دارد رئیس دولت را به ناکجا آباد می‌برد.
گفتگوی یک روزنامه با حقوقدانان درباره راه‌اندازی گشت‌های ارشاد یا همان طرح نور!

ارشادِ گشت ارشاد؛ اعمال محدودیت بر آزادی‌های تعریف شده ممنوع است

روزنامه اعتماد در گزارشی به بازگشت دوباره گشت ارشاد به خیابان‌ها و انتقادها از آن پرداخت و نوشت: بازگشت دوباره گشت‌های ارشاد یا پلیس امنیت اخلاقی به شهر‌ها و کلانشهر‌های کشور در حالی عملیاتی شد که در کشاکش رخداد‌های اعتراضی سال ۱۴۰۱ و پس از فوت مهسا امینی اکثریت قریب به اتفاق چهره‌های سیاست‌گذار و تصمیم‌ساز کشور در گفتگو‌های رسانه‌ای و تریبون‌های رسمی صدا و سیما یکصدا اعلام کردند، گزاره‌ای ذیل عنوان گشت‌های ارشاد در قوانین موضوعی کشور وجود خارجی ندارد.

رئیسی یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، «قانون اصلاح قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی» را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرد.
فرمانده کل ارتش سالروز تاسیس سپاه را تبریک گفت

تنبیه اسرائیل موید حرکتی پرشتاب در تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی است

عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران در پیامی، ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: تنبیه اسرائیل موید حرکتی پرشتاب در تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی است
سیاهکلی می‌گوید نمی‌توانیم از مردم انتظار داشته باشیم چشمشان را ببندند تا ثروت‌شان آب شود

هشدار درباره دلار ۱۰۰ هزار تومانی و فروپاشی اقتصادی؛ «جیب‌ها سوراخ شده است»

لطف‌الله سیاهکلی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره صحبت‌ها و مواردی که از سوی دولتی‌ها مطرح شود و از آن به عنوان پالس دلار ۱۰۰ هزار تومانی برداشت می‌شود، گفت: اگر ارز بخواهد به ۹۰ و ۱۰۰ هزار تومان برسد ما باید حتما فروپاشی اقتصاد را مدنظر داشته باشیم. جیب مردم دیگر جایی برای خالی کردن ندارد، جیب‌ها سوراخ شده است.
در واکنش به توییت فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب مطرح شد

عبدی: انجام کار غیرقانونی با «تذکر» حل نمی‌شود

این روزها بازهم موضوع گشت ارشاد یا نام جدید آن «طرح نور» به یکی از بحث‌های جدی در رسانه‌ها و افکار عمومی تبدیل شده؛ در شرایطی که اقتصاد بحران‌زده‌ای داریم و نرخ ارز و اقلام اساسی رو به افزایش است این مساله هم جامعه را به فکر فرو برده. در این میان عباس عبدی در پاسخ به فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب نوشته انجام کار غیرقانونی با «تذکر» حل نمی‌شود.
تیم اقتصادی فرمانده واحدی می‌خواهد که این فرمانده واحد دیده نمی‌شود

رحیمی جهان‌آبادی: تیم اقتصادی دولت ضعیف است/ رئیسی سابقه اقتصادی ندارد

جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت ضعیف است، ولی ضعیف‌تر از همه مدیریت اقتصادی دولت است، گفت: ابراهیم رئیسی سابقه و پیشینه اقتصادی ندارد، ایشان از حوزه قضایی آمده است.
دوباره در چرخه کار تکراری بگیر و ببند افتاده‌اند

مهاجری: تغییر «گشت ارشاد» به «طرح‌ نور» خودفریبی است/ وزیر کشور در حال هزینه‌تراشی برای رهبری است

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا از برخوردهای تند در مساله بی‌حجابی انتفاد کرد و نوشت: ظاهرا مسئولان (و در راس آن‌ها شخص وزیر کشور) گمان کرده‌اند اگر اسم گشت ارشاد را به طرح‌نور تبدیل کنند قضیه تغییر ماهیت می‌دهد. این فقط نوعی خودفریبی است و افکارعمومی به دستور یا خواسته مسئولان، از طرح‌ نور همان را می‌فهمد که از گشت‌ ارشاد.