فعال سیاسی اصلاح‌طلب: قالیباف زیر تیغ «مصلحت» خالص‌سازهاست

سرنوشت لاریجانی در انتظار قالیباف؟

«جریان پایداری از اصلی‌ترین حامیان خالص سازی است چرا که می‌دانند تنها در صورت عدم حضور چهره‌های معروف است که می‌توانند به بهارستان بروند. آن‌ها از مدتی قبل پروژه حذف قالیباف را آغاز کرده‌اند و تصور می‌کنند اگر امکان ردصلاحیت لاریجانی بود پس حذف قالیباف هم چندان کار دشواری نیست.»
کسانی که محدودیت‌های اینترنتی ایجاد می‌کنند، دسترسی نامحدود به پلتفرم‌های فضای مجازی دارند!

سعیدی: سیمکارت بدون فیلتر برای خارجی‌ها کاپیتالاسیون فرهنگی و توهین به ملت ایران است

معین الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارایه سیمکارت بدون فیلتر برای گردشگر خارجی کاپیتالاسیون فرهنگی است، گفت: کسانی که محدودیت‌های اینترنتی ایجاد می‌کنند، دسترسی نامحدود به پلتفرم‌های فضای مجازی دارند.
گرامی‌مقدم، فعال سیاسی اصلاح‌طلب مطرح کرد

فضای سرد انتخاباتی پس از حوادث فوت «مهسا»، وضعیت اقتصادی و ناکارآمدی نظام حکمرانی

اسماعیل گرامی‌مقدم، فعال سیاسی اصلاح‌طلب از فضای سرد انتخاباتی پس از حوادث فوت «مهسا امنیتی»، وضعیت اقتصادی و ناکارآمدی نظام حکمرانی خبر داد و گفت: مشارکت انتخابات در گروی رفتار شورای نگهبان و نظام حکمرانی است.
دو خبرنگار زن پس از یک سال همچنان در بازداشت

ستایشی: نیلوفر حامدی و الهه محمدی تبرئه نشده‌اند!/ تایید حکم اعدام «شارمهد»

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه درباره اینکه وکلای نیلوفر حامدی و الهه محمدی (دو خبرنگار بازداشت شده در ایران پس از ناآرامی‌های سال گذشته) در مصاحبه‌ای گفتند که هیچ مصداقی از همکاری موکلشان با دولت امریکا وجود ندارد و بزودی شاهد آزادی آن‌ها هستیم، گفت: من چنین چیزی ندیدم. پرونده در مرحله رسیدگی و اتخاذ تصمیم قانونی است لذا تبرئه آها از اتهام مورد بحث را تکذیب می‌کنیم. اگر چیزی باشد منعکس می‌کنیم.
در نشست مجازی اتحادیه بین‌المجالس اسلامی (PUIC) مطرح شد

قالیباف: محکومیت قرآن‌سوزی به‌تنهایی کافی نیست

محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست اتحادیه بین‌المجالس کشور‌های عضو سازمان همکاری‌های اسلامی (PUIC) گفت که محکومیت قرآن‌سوزی به تنهایی کافی نیست و کشور‌های اسلامی با جرم‌انگاری پدیده شوم قرآن‌سوزی با عاملان این جنایات برخورد کنند.
عباس عبدی نوشت

ما مرده بودیم یا آقایان کر بودند؟

عباس عبدی، تحلیل‌گر مسایل سیاسی و اجتماعی در مطلبی با عنوان «ما مرده بودیم یا آقایان کر بودند؟» در اعتماد نوشت: «آن زمان تفاوت قیمت نان این اندازه حاد نشده بود. آنچه حاد شد، قیمت بنزین بود که بار‌ها هشدار می‌دادیم ولی تصمیم‌گیران کشور از ترس کیهانیان اقدامی نمی‌کردند.»
سعیدی، نماینده مجلس با اشاره به فاجعه زیست محیطی در سیستان و بلوچستان اعلام کرد

هیچ کشوری به اندازه روسیه منافع ملی ایران را به خطر نینداخته است

معین‌الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس با اشاره به فاجعه زیست محیطی در سیستان و بلوچستان، معتقد است که هیچ کشوری به اندازه روسیه منافع ملی ایران را به خطر نینداخته است.
اخراج اساتید؛ تعلیق برهانی پس از ۱۹ سال/ «هجمه به آزادی، شغل و اعتبار»

اخراج اساتید؛ تعلیق برهانی پس از ۱۹ سال/ «هجمه به آزادی، شغل و اعتبار»

در روزگاری که خالص‌سازی در همه جا به اوج خود رسیده و تعدادی از اساتید دانشگاه‌ها به دلیل انتقاد از وضع موجود در کشور و به نفع مردم موضع‌گیری می‌کنند، یک استاد دیگر از اخراج خود خبر داده؛ محسن برهانی نوشته که در شروع سال تحصیلی پس از ۱۹ سال از تدریس کنار گذاشته شده است.