تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

پرونده حذف جنجالی پرسپولیس و استقلال روی میز مجلس

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی امروز درباره چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ باشگاه‌های آسیا جلسه فوق العاده برگزار می‌کنند تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

کد خبر: ۱۱۸۵۴۶
۱۲:۱۵ - ۲۱ دی ۱۴۰۰

پرسپولیس استقلال

دیدارنیوز: عضو فراکسیون ورزش مجلس از جلسه فوق‌العاده امروز کمیسیون فرهنگی درباره چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا با حضور وزیر ورزش خبر داد.

احمد راستینه عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حذف دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۲۱ دی) درباره چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ باشگاه‌های آسیا جلسه فوق العاده برگزار می‌کنند تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود: این نشست ساعت ۱۳ و ۳۰ امروز و در محل کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار خواهد شد ضمن اینکه سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و مدیران عامل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هم در این نشست حضور خواهند داشت.

عضو فراکسیون ورزش من مجلس با تاکید بر اینکه رئیس مجلس هم دغدغه و نگرانی خود را در مورد چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده و با برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون فرهنگی مجلس در این باره موافقت کرده اند، تصریح کرد: برخی از میهمانان از نهاد‌های نظارتی هم برای بررسی چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم در نشست فوق العاده کمیسیون فرهنگی حضور دارند.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر