تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

افزایش تصادفات رانندگی در محورهای خوزستان

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی اهواز از افزایش تصادفات رانندگی در محور های این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۱۸۲۹۹
۱۲:۱۲ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

افزایش تصادفات رانندگی در محورهای خوزستان

دیدارنیوز خوزستان:عارف شرهانی اصل در گفت و گو با خبرنگار دیدارنیوز اظهار کرد: آمار حوادث فوریت‌های پزشکی استان ۱۳ هزار ۸۶۹ مورد ماموریت بوده که نسبت به سال گذشته ۷/۴ درصد این تصادفات رشد داشته است.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی اهواز با اشاره به آمار تصادفات در سال ۱۳۹۹ عنوان کرد: آمار تصادف ۱۲ هزار ۹۱۰ مورد بوده که از این تعداد ۳۲ درصد درون شهری  و ۶۸ درصد برون شهری بوده است.

 وی در خصوص تعداد ماموریت‌های انجام شده گفت: ۱۱۸ مورد منجر به فوت شده و ۱۷۴۰ مورد عدم همکاری مصدوم و ۱۳ هزار ۳۲۸ مورد به بیمارستان‌های مورد نظر منتقل شده است.

شرهانی عنوان کرد: شهرهای شوش، اندیمشک، ایذه، رامهرمز، باغملک، ماهشهر، مسجد سلیمان بیشتر موارد تصادف را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود:در این تصادفات ۸۱ درصد مرد و ۱۹ درصد زن و  ۴۷ درصد راننده ،  ۱۷ درصد عابرین پیاده   ۳۶ درصد سرنشینان  خودرو گزارش است. 


وی  ادامه داد:۱۱درصد افرادی که تصادف کرده اند در سنین ۴۰ تا ۴۹ سال،۲۵ درصد سنین ۳۰ تا ۳۹ سال و ۳۰ درصد سنین ۲۰ تا ۲۹ سال بوده اند.

 شرهانی بیان کرد: بیشترین آمار تصادفات در خودروی های سبک ۵۶ درصد، موتور سیکلت ۳۹ درصد، دوچرخه ۳ درصد، و خودروی سنگین ۲ درصد گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس خوزستان در پایان تصریح کرد: به رانندگان توصیه می شود در فصل زمستان به دلیل رطوبت زیاد صبح و شب معمولا جاده‌ها مه آلود بوده و شعاع دید کاهش می یابد و زمان مشاهده کردن محور‌های مه آلود و دید افقی کم، باید از لامپ‌های مه شکن استفاده شود، فاصله‌ها رعایت، کمربند ایمنی حتما بسته باشد و در هنگام خواب آلودگی استراحت کنند.

افزایش تصادفات رانندگی در محورهای خوزستان

 

افزایش تصادفات رانندگی در محورهای خوزستان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی