تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

کشف نیم میلیون داروی کمیاب از یک فروشنده اینستاگرامی در تهران

سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران از دستگیری فروشنده دارو‌های نایاب و کمیاب در یک صفحه اینستاگرامی خبر داد.

کد خبر: ۱۱۸۲۱۲
۱۴:۵۷ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

کشف داروی کمیاب از یک فروشنده اینستاگرامی

دیدارنیوز ـ سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران گفت: در رصد‌های اطلاعاتی توسط کارشناسان پلیس فتا تهران مشخص شد، یک صفحه اینستاگرامی با بیش از ۹۰ هزار دنبال کننده به فروش انواع داروی نایاب و کمیاب در فضای مجازی می‌پردازد.

وی عنوان کرد: در ادامه بررسی‌های پلیس هویت مدیر این کانال و مخفیگاهش شناسایی و نتیجه تحقیقات اولیه به مرجع قضائی منعکس شد.

رئیس پلیس فتا تهران ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش در یکی از مناطق حاشیه‌ای تهران دستگیر و بیش از ۵۰۰ هزار قلم انواع داروی کمیاب و نایاب از این مکان کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم در پی جویی‌های انتظامی به جرم انتسابی اعتراف کرد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ گودرزی با بیان اینکه خرید و فروش محصولات دارویی در فضای مجازی ممنوع است به شهروندان توصیه کرد: با توجه به اینکه امکان ارائه دارو‌های تقلبی و تاریخ گذشته در فضای مجازی متصور است، بهتر است تا هرگونه دارو و مواد بهداشتی را از دارو خانه‌ها یا مراکز بهداشت تهیه و خریداری شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: قاچاق دارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر