تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....
به همت فولادمردان کارخانه نورد میلگرد و مفتول:

تولید مفتول سایز 6 ساده S240 برای اولین بار

کد خبر: ۱۱۷۶۲۰
۱۵:۱۴ - ۱۱ دی ۱۴۰۰

تولید مفتول سایز 6 ساده S240 برای اولین بار

به گزارش دیدارنیوز خوزستان به نقل از روابط‌عمومی و امور بین الملل گروه ملی صنعتی فولاد ایران، مهندس طهماسبی مدیر کارخانه نورد میلگرد و مفتول از موفقیت این بخش در تولید مفتول 6 ساده S240 برای اولین بار خبر داد.

وی در این خصوص گفت: در راستای توسعه فعالیت و افزایش ارزش افزوده محصولات تولیدی این شرکت، امکان سنجی تولید میلگرد مفتول 6 ساده S240 انجام و تولید آزمایشی آن با موفقیت صورت پذیرفت.

 همچنین افزود: با توجه به ارزش افزوده نسبتاً بالای تولید این محصول و جود بازار فروش مناسب آن، تیم مهندسی امور بهره برداری و کنترل کیفی شرکت با لحاظ شرایط و امکانات موجود و بدون صرف هزینه اضافی میلگرد مفتول ساده سایز6 را به طور آزمایشی به میزان 100تن برای اولین بار تولید نمود.


 روابط عمومی و امور بین الملل ضمن تشکر و قدردانی از همت و تلاش مدیریت و پرسنل بخش نورد میلگرد و مفتول از خداوند منان پیشرفت روز افزون و روند رو به رشد را برای این مجموعه صنعتی عظیم را خواهان است.

برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر