تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی:

چشم‌انداز سوددهی نیشکر با وجود بحران خشکسالی روشن است

تلفیق تجارت و تولید، برنامه‌ریزی و همت جهادی کارکنان بستر ساز رسیدن به اهداف عالی شرکت و سودآوری بی‌نظیر بود.

کد خبر: ۱۱۷۳۷۸
۱۶:۴۱ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

چشم‌انداز سوددهی نیشکر با وجود بحران خشکسالی روشن است

 دیدارنیوز خوزستان:مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، عملکرد شرکت‌های گروه توسعه نیشکر و صنایع جانبی را در سال بهره‌برداری ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در زمینه سودآوری و پارامترهای تولید بی‌نظیر عنوان کرد.

 دکتر عبدعلی ناصری  یک‌شنبه (پنجم دی ماه) در پایان مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت‌های گروه توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان این مطلب بیان داشت که تولید ۶۱۸ هزار تن شکر و رکورد تصفیه ۷۴۳ هزار شکر سفید، شرکت را در مسیر سوددهی چهار برابری نسبت به گذشته قرار داد.

وی رونق حاصل شده در صنعت نیشکر را حاصل همراهی، همدلی و پشتیبانی اعضای هیات مدیره، مدیران عامل و همه پرسنل خانواده بزرگ توسعه نیشکر برشمرد و افزود: تلفیق تجارت و تولید، برنامه‌ریزی و همت جهادی کارکنان بستر ساز رسیدن به اهداف عالی شرکت و سودآوری بی‌نظیر بود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدامات صورت گرفته در واحدهای نیشکری جهت مقابله با بحران کم آبی در تابستان قدردانی کرد و افزود: علیرغم خشکسالی شدید اما چشم‌انداز سودآوری شرکت روشن است و پیش‌بینی می‌شود این شرکت در سال بهره‌برداری جاری نیز مانند سال گذشته، سودآوری مناسبی داشته باشد.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی علی‌رغم دو بحران خشکسالی و سیلاب در دو سال گذشته، با تمهیدات اندیشیده شده توانست به سودآوری مناسبی دست یابد.

ایجاد رضایتمندی در کارکنان، حاکم شدن تفکر کارسالاری و توجه به مسئله رفاه و امنیت شغلی، برنامه ریزی و تلاش برای صیانت از تولید و … از جمله مواردی است که موجب سودآوری این شرکت حتی در شرایط بحران خشکسالی و سیلاب شده است.

برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر