تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مطرح کرد

تکذیب شایعه ورود سویه اومیکرون کرونا به کشور از طریق بندرگاه امام خمینی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، شایعه ورود سویه اومیکرون کرونا به کشور از طریق بندرگاه امام خمینی را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۱۵۸۱۴
۱۹:۵۸ - ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تکذیب شایعه ورود سویه اومیکرون کرونا به کشور از طریق بندرگاه امام خمینی

دیدارنیوز خوزستان:با توجه به انتشار شایعاتی در شبکه های اجتماعی در رابطه با ورود گونه جهش یافته او میکرون به کشور از طریق بندرگاه امام خمینی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به اطلاع میرساند تاکنون هیچ مسافری از کشورهای پرخطر آفریقایی از طریق این بندرگاه وارد کشور نشده است و مطابق دستورالعمل های تشدید مراقبت های مرزی ، پروتکل های سخت گیرانه ای برای عدم ورود اتباع و مسافرین کشورهای پرخطر از نظر شیوع ویروس جهش یافته جدید، در حال اجرا می باشد.

لازم به ذکر است به همین منظور از تاریخ ۱ لغایت ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ تعداد ۳۷ کشتی و شناور در بندرامام خمینی مورد ارزیابی و مراقبت بهداشتی قرار گرفته که هیچکدام از این موارد از مبدا کشورهای آفریقایی وارد کشور نشده اند . لازم به ذکر است از تعداد ۷۷۲ سرنشین و خدمه این کشتی و شناورها نیز تست PCR انجام شده که کلیه نتایج منفی گزارش شده و هیچ مورد ابتلا به کرونایی وجود نداشته است .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی