تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

خدایی: پرسپولیس تبلیغات بازی را نخواست/ درودگر: از حق فوتبال نمی‌گذریم

مسوول کمیته بازاریابی سازمان لیگ و مسوول مشارکت و جذب سرمایه شرکت توسعه و تجهیز در مورد دلایل تاخیر افتادن دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گفتگو کردند.

کد خبر: ۱۱۵۳۷۲
۰۹:۳۸ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

حق پخش تلویزیونی پرسپولیس

دیدارنیوز - تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته هفتم خود در لیگ برتر در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان خاتمه یافت.

پیش از این بازی به خاطر اختلاف سازمان لیگ و شرکت توسعه و تجهیز این دیدار با حدود ۳۰ دقیقه تاخیر برگزار شد.

در همین راستا صادق درودگر مسوول کمیته بازاریابی سازمان لیگ و محب خدایی معاون مشارکت و جذب سرمایه شرکت توسعه و تجهیز به گفتگو پرداختند.

در ابتدا صادق درودگر در مورد بروز این مشکل گفت: امروز با من تماس گرفته شد که اگر یک میلیارد و ۲۳۹ میلیون به حساب شرکت توسعه و تجهیز وارد نشود بازی برگزار نمی‌شود، اما وزیر ورود کرد و خوشبختانه مشکل حل شد.

وی تاکید کرد: تبلیغات دور زمین بر اساس بیانیه که روز پنجشنبه صادر شد در اختیار ما بود.

وی در مورد دربی گفت: نمی‌توانیم از حقوق فوتبال بگذریم به غیر از این دو باشگاه ۱۴ باشگاه دیگر هم برای ما قابل احترام هستند. شرکت توسعه و تجهیز یک شرکت دولتی است. امروز اعلام کردند این مبلغ کارشناسی شده است.

محب خدایی هم در ادامه اظهار داشت: همانطور که می‌دانید بر اساس قانون ما مکلف هستیم زمین را در اختیار باشگاه‌ها قرار دهیم. حدود ۱۲ روز قبل استقلال گفت ما خودمان می‌خواهیم تبلیغات را داشته باشیم. بر اساس این مساله نشستی با حضور مسوولان تیم‌ها و سازمان لیگ و حتی مهدی علینژاد برگزار و قرار شد باشگاه‌ها این تبلیغات را داشته باشند. دغدغه ما هم در فوتبال این است باشگاه‌ها از تبلیغات درآمد داشته باشند.

وی تاکید کرد: در این نشست قرار شد برای ٢٤ بازی ۲۰۰ میلیارد بدهیم که باشگاه‌ها گفتند برای ۳۰ بازی ۳۰۰ میلیارد برای تبلیغ می‌دهند.

خدایی گفت: اولین بازی برگزار شد و از استقلال یک میلیارد و ۲۳۹ میلیون بابت اجاره و تبلیغات گرفته شد. ما هم شرکت دولتی هستیم و پول به حساب دولت می‌رود. صدری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت ما تبلیغات را نمی‌خواهیم و قرار شد تبلیغات کنار زمین وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: پرسپولیسی‌ها دوست داشتند این اتفاق رخ دهد، اما به جمع بندی نرسیده بودند. نزدیک۴۵ دقیقه قبل بازی هماهنگ شد تبلیغات صورت بگیرد. طرف قرارداد ما پرسپولیس است نه سازمان لیگ. این ماجرا نزدیک ۱۵ روز است وجود دارد. با سازمان لیگ تماس‌های مکرر داشتیم، اما خیلی اوقات جواب ما را ندادند.

وی تاکید کرد: الان هواداران دو تیم صحبت‌ها را گوش می‌دهند. آیا شما مخالفید افزایش ۲۰۰ میلیارد درآمد به ٣٠٠ میلیارد هستید؟

منبع: ایرنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر