تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

۱۳۰ خانواده شوشتری به دلیل آبگرفتگی جابه جا شدند

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به دنبال بارش شدید باران در شوشتر، ۱۳۰ خانواده این شهرستان دچار آبگرفتگی شدند که به آنها امدادرسانی شد.

کد خبر: ۱۱۴۸۳۱
۱۲:۳۰ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

۱۳۰ خانواده شوشتری به دلیل آبگرفتگی جابه جا شدند

دیدارنیوز خوزستان: شهاب صدیقی شامگاه یکشنبه در گفتگویی با صدا و سیمای مرکز خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع بارش شدید باران و سیل در شهرستان شوشتر، هماهنگی‌های لازم برای امدادرسانی در مناطق دچار سیل انجام شد.

صدیقی با اشاره به تخلیه آب در مناطق آبگرفته در شهرستان شوشتر افزود: با تلاش امدادگران ۱۳۰ خانوار گرفتار در سیل جابجا و میان آنها غذای گرم توزیع شود.

وی با اشاره به به اینکه به علت بارش باران، امروز کار بازسازی در مناطق زلزله زده اندیکا متوقف شده بود، ادامه داد: ادامه بازسازی مناطق زلزله زده از روز دوشنبه (امروز) از سر گرفته می‌شود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان بیان کرد: تاکنون ۴۰۰ واحد آواربرداری، ۸۵ واحد آرماتور بندی پی، ۸۰ واحد فندانسیون بتنی و ۶۳ واحد نصب اسکله انجام شده است.

صدیقی با اشاره به نشست با مدیران بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات به مناطق زلزله زده اندیکا گفت: کار بازسازی در مناطق زلزله زده با حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تقسیم کاری که با استان لرستان انجام شده نسبت به ۱۰ روز گذشته شتاب گرفته است.

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر