تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در روز گذشته

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲ تن و ۱۶۹ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر خبر داد.

کد خبر: ۱۱۴۶۷۵
۱۳:۳۲ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در روز گذشته

 

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: با اشرافیت و رصد اطلاعاتی تکاوران انتظامی سیستان و بلوچستان و هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرستان‌های ایرانشهر و زاهدان یک باند سازمان یافته قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور متلاشی شد.

وی ادامه داد: در این رابطه روز گذشته مخفیگاه و محل دپو اعضای این باند در ایرانشهر و زاهدان با اقدام به موقع و هوشمندانه تکاوران انتظامی در حلقه محاصره پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این عملیات ضمن دستگیری ۶ عضو این باند، طی بازرسی از مخفیگاه آنان ۲ تن و ۱۶۹ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد افیونی شامل ۸۵۴ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه، ۷۷۸ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش، ۱۲۹ کیلو گرم هروئین و ۴۰۸ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط شد.
برچسب ها: مواد مخدر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی