تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آینده نامعلوم مصر با کیروش

تسنیم نوشت: کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال مصر معتقد است کارلوس کی‌روش چیزی به تیم ملی این کشور اضافه نکرده و آینده این تیم با مربی پرتغالی امیدوارکننده نیست.

کد خبر: ۱۱۴۶۰۷
۱۲:۳۳ - ۲۸ آبان ۱۴۰۰

حمله کاپیتان سابق مصر به کی‌روش

 

دیدارنیوز ـ ابراهیم حسن که یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال مصر در کنار برادرش حسام حسن به شمار می‌‎رود درباره حضور کی‌روش در مصر گفت: تیم ملی با کی‌‎روش چیز خاصی نشان نداده و آینده این تیم امیدوارکننده به نظر نمی‌رسد. البته مربی به دنبال جلب توجه و نزدیک شدن به رسانه‌ها و افکار عمومی است. مثل همان کاری که هم وطنش مانوئل ژوزه سرمربی سابق الاهلی انجام می‌داد.

ابراهیم حسن اضافه کرد: مصر در این مرحله کار خاصی نکرده و با آسان‌ترین حریفان ممکن در آفریقا روبرو شده است. این تیم برای رسیدن به جام جهانی هیچ چیزی کم ندارد اما دلیل کنار گذاشتن برخی از نفرات از جمله رمضان صبحی بهترین بازیکن لیگ و احمد سید زیزو را درک نمی‌کنم.


برچسب ها: کی روش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر