تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کمک رسانی برق منطقه ای خوزستان به مناطق زلزله زده اندیکا

شرکت برق منطقه ای خوزستان در راستای نوع دوستی و عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، بسته های معیشتی، در بین مردم زلزله زده اندیکا توزیع کرد

کد خبر: ۱۱۴۴۵۹
۲۳:۱۸ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

کمک رسانی برق منطقه ای خوزستان به مناطق زلزله زده اندیکا

دیدارنیوز خوزستان:پیرو تاکید مدیرعامل این شرکت در کمک و هم دردی با مردم زلزله زده اندیکا، کمک رسانی به مردم زلزله زده روستایی بخش چلو اندیکا انجام شد.

یعقوب دانشی فرمانده پایگاه بسیج امام حسین (ع) شرکت برق منطقه ای خوزستان در این زمینه گفت: با حضور در بخش چلو شهرستان اندیکا بسته های معیشتی، پتو و زیرانداز و ... بین بخشی از مردم زلزه زده توزیع شد.

وی افزود: همچنین یک نانوایی سیار با همکاری بسیج حوزه شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان در منطقه مستقر شده و به مردم خدمات رسانی می کند. همچنین توزیع اقلام مورد نیاز تا برگشت شرایط مردم به حالت عادی، ادامه خواهد داشت.

فرمانده پایگاه بسیج امام حسین (ع) شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: کمک رسانی به مناطق مردم زلزله زده اندیکا با همکاری معاونت های بهره برداری و امور مالی و پشتیبانی، دفتر حراست و امور محرمانه تهیه و بین مردم توزیع شده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر