تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

حسین فریدون و نعمت‌زاده نمی‌توانند از پابندالکترونیک استفاده کنند

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اینکه ۲۵۰۰ زندانی از پابند الکترونیک استفاده می‌کنند، گفت: فریدون و نعمت‌زاده نمی‌توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند.

کد خبر: ۱۱۴۴۰۰
۱۱:۵۱ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

حسین فریدون و نعمت‌زاده نمی‌توانند از پابندالکترونیک استفاده کنند

دیدارنیوز - ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه تا به امروز چند زندانی با استفاده از پابند الکترونیک از زندان خارج شده‌اند اظهار کرد: استفاده از پابند الکترونیک یا به اصلاح نظارت الکترونیکی دارای شرایطی است که در قانون پیش بینی شده است، همه جرایم و مجازات‌ها مشمول این حکم نیستند.

وی افزود: طبق آمار بیش از ۲۵۰۰ نفر از پایند الکترونیک استفاده کردند و حدود ۱۴۲۴ نفر می‌توانند تحت نظارت الکترونیکی باشند که از این تعداد، ۵۳۲ نفر تحت نظارت الکترونیکی هستند و اقدام مثبتی برای جرایمی که خیلی اهمیتی ندارند است.

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا استفاده از پابند الکترونیک برای زندانی-سلبریتی‌هایی همچون نعمت زاده، هادی رضوی، حسین فریدون و … در دستور کار قرار دارد یا خیر، گفت: نوع جرم این‌ها به شکلی است که مشمول نظارت الکترونیکی نیستند، البته در قانون کاهش مجازات تعزیری اشاره شده است حبس‌های درجه ۲ و ۳ هم مشمول استفاده از پابند الکترونیک بشوند.

خدائیان ادامه داد: این افراد هم اکنون مشمول حکم این ماده نیستند و از پابند الکترونیک استفاده نمی‌کنند.

منبع: مهر
برچسب ها: حسین فریدون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر