تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان:

بهره مندی یک هزار روستای استان خوزستان به آب شرب

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان با اشاره به مشکلات روستای خوزستان در خصوص آب شرب پایدار گفت: یک هزار روستای این استان از آب شرب پایدار بهره‌مند خواهند شد

کد خبر: ۱۱۴۲۷۶
۲۱:۰۷ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بهره مندی یک هزار روستای استان خوزستان به آب شرب

 

دیدارنیوز خوزستان:محسن قمیشی عصر دیروز در آئین بهره‌برداری از طرح آب‌رسانی به روستای ام الطمیر اظهار کرد: این پروژه‌ها قبلاً از شهدای جهاد آب می‌گرفتند که طول پروژه آن ۳۰ کیلومتر خط انتقالی بوده و فرسودگی داشت.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان با بیان اینکه تأسیسات شهدای جهاد در بخش اسماعیلیه دچار مشکلاتی بود، تصریح کرد: ۴۲ روستا تحت پوشش این تأسیسات است و با توجه به اینکه‌ام الطمیر و سیف السادات در انتهای خط و در بخش مرکزی اهواز واقع بود دچار مشکلات آب به لحاظ کمی و کیفی شد.

وی ادامه داد: برای این پروژه ۶ کیلومتر خط انتقال از تأسیسات گروه ملی اجرا شد و آب پایدار با کیفیت انتقال پیدا کرد که مشکل جمعیت هفت هزار و ۵۰۰ نفر در این دو روستا حل شد؛ همچنین دیگر تأسیسات شهدای جهاد در خطوط انتقال و تأسیسات در حال اصلاح هستند.

قمیشی، پروژه دوم تعریف شده در منطقه را پروژه خط انتقال رامزیه و طاهریه دانست و تصریح کرد: این پروژه با چهارده کیلومتر خط انتقال دو تا سه روز آینده آغاز به کار خواهد کرد و پنج روستا را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

معاون توسعه و بهره‌برداری آبفای خوزستان تأکید کرد: به مردم وعده می‌دهیم تا انتهای سال حدود هزار روستا در استان آب شرب پایدار داشته باشند.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر