تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!
نشست تخصصی مدیران روابط عمومی تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند

مرتضی موتورچی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت :مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند 

کد خبر: ۱۱۳۹۲۶
۲۱:۰۲ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند

دیدارنیوز خوزستان:اولین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دستگاه ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با حضور سید مرتضی موتورچی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت متبوع برگزار شد . در ابتدا ارسلان غمگین مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ضمن خیرمقدم و ارائه گزارش عملکرد ، خبر از افتتاح و راه اندازی اولین کافه کارآفرینی تخصصی پتروشیمی ایران در شهرستان ماهشهر و اولین کافه کارآفرینی عشایر خوزستان در شهرستان شوش خبر داد . 


در ادامه سید مرتضی موتورچی هدف از تشکیل این نشست را ایجاد ید واحده در روابط عمومی خواند و خطاب به مدیران روابط عمومی گفت : کار و فعالیت در روابط عمومی صرفا اجرایی نیست و نیازمند نگاه ایدئولوژیک و فکری است. مفهوم رسانه یک مفهوم دینی و اسلامی است و ادیان در ذات خود از بدو پیدایش رسانه‌سازی کرده‌اند. در اسلام منبر و اذان، دو رسانه ابداعی و دینی بودند و رسانه ذاتا یک امر دینی به شمار می‌رود. مسیر اسلامی و ملی ما در این عرصه با توجه به دیدگاه کلی مقام معظم رهبری مبتنی بر نظام‌سازی دائمی، پالایش از درون و پیشرفت و تحول و مبنا قرار گرفتن نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خواهد بود.  
موتورچی در ادامه افزود : با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر گفتگوی اجتماعی و گفتگو با مردم ، مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند و روابط عمومی ها باید ارتقاء یابند . به زودی شبکه ارتباطات رسانه ای یکپارچه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی می شود و همه آحاد مردم حتی در دورترین روستاها باید تحت پوشش رسانه ای و اطلاع رسانی قرار بگیرند .

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر