تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟
نشست تخصصی مدیران روابط عمومی تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند

مرتضی موتورچی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت :مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند 

کد خبر: ۱۱۳۹۲۶
۲۱:۰۲ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند

دیدارنیوز خوزستان:اولین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دستگاه ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با حضور سید مرتضی موتورچی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت متبوع برگزار شد . در ابتدا ارسلان غمگین مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ضمن خیرمقدم و ارائه گزارش عملکرد ، خبر از افتتاح و راه اندازی اولین کافه کارآفرینی تخصصی پتروشیمی ایران در شهرستان ماهشهر و اولین کافه کارآفرینی عشایر خوزستان در شهرستان شوش خبر داد . 


در ادامه سید مرتضی موتورچی هدف از تشکیل این نشست را ایجاد ید واحده در روابط عمومی خواند و خطاب به مدیران روابط عمومی گفت : کار و فعالیت در روابط عمومی صرفا اجرایی نیست و نیازمند نگاه ایدئولوژیک و فکری است. مفهوم رسانه یک مفهوم دینی و اسلامی است و ادیان در ذات خود از بدو پیدایش رسانه‌سازی کرده‌اند. در اسلام منبر و اذان، دو رسانه ابداعی و دینی بودند و رسانه ذاتا یک امر دینی به شمار می‌رود. مسیر اسلامی و ملی ما در این عرصه با توجه به دیدگاه کلی مقام معظم رهبری مبتنی بر نظام‌سازی دائمی، پالایش از درون و پیشرفت و تحول و مبنا قرار گرفتن نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خواهد بود.  
موتورچی در ادامه افزود : با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر گفتگوی اجتماعی و گفتگو با مردم ، مدیران روابط عمومی در مقابل شهدا ، مردم و مقام معظم رهبری مسئول هستند و روابط عمومی ها باید ارتقاء یابند . به زودی شبکه ارتباطات رسانه ای یکپارچه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی می شود و همه آحاد مردم حتی در دورترین روستاها باید تحت پوشش رسانه ای و اطلاع رسانی قرار بگیرند .

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر