تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

بازدید شبانه مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از دکل های حفاری

 مدیرعامل و  رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران بطور سرزده از دو  د‌ستگاه حفاری سنگین  خشکی ناوگان شرگت در میدان نفتی اهواز  بازدید کرد

کد خبر: ۱۱۳۸۶۴
۱۱:۲۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازدید شبانه مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از دکل های حفاری

دیدارنیوز خوزستان:حمید رضا  گلپایگانی در این بازدید که تا پاسی از شب شب (1400/8/17) ادامه داشت ضمن بررسی نحوه ارائه خدمات غذایی در اردوگاه دستگاه های حفاری 56 و 53 فتح و نشست صمیمی با متخصصان و کارکنان این دکل ها در جریان روند عملیات حفاری، کار پروژه ای و تعمیر و تکمیل دو حلقه چاه نفت در حال حفاری  قرار گرفت.

وی  در گفت و گو با کارکنان اقماری و نوبت کار بخش های مختلف عملیاتی با عرض خدا قوت از زحمات و تلاش های ارزشمند آنان در راستای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت و حفظ و نگهداشت تولید نفت و گاز در شرایط کرونایی و  محدودیت ها قدردانی به عمل آورد. 

 گلپایگانی ضمن پاسخ به سوالات همکاران عملیاتی، صدور دستور برای حل مشکلات آنان و تاکید بر پیگیری درخواست های مجموعه کارکنان تصریح کرد: همه ما خدمتگزار نظام و مردم هستیم و وظیفه داریم نهایت تلاش خود را در جهت توجه به منابع انسانی و رضایتمندی همکاران، حفط سرمایه های ملی و صیانت از تولید بکار گیریم .

 در این بازدید مدیر خدمات، مسئول هماهنگی دفتر مدیر عامل، روسای ادارات کمیسیون مناقصات و حراست و روسای دستگاه های حفاری 56و 53 فتح حضور داشتند.
 

برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر