تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون اعلام کرد

ایستگاه تزریق گاز مارون پس از تعمیر شاخه B راه اندازی شد

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از تعمیر و راه اندازی پیش از موعد ایستگاه تزریق گاز مارون پس از تعمیر شاخه B آن که در تاریخ 29 مهر دچار حادثه شده بود خبر داد و اعلام کرد که ایستگاه در تاریخ 13 آبان به طور کامل در مدار قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۱۳۷۳۵
۲۱:۴۸ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

 

ایستگاه تزریق گاز مارون پس از تعمیر شاخه B راه اندازی شد

دیدارنیوز خوزستان:حمید کاویان با بیان اینکه ایستگاه تزریق گاز مارون طي دو مرحله تراكم و خنك سازي، گاز ورودي را از فشار 93 بار به 276 بار افزايش داده و از طريق 16 حلقه چاه تزريقي به مخزن مارون تزريق مي کند، گفت: این فشار افزایی و تزریق گاز از عوامل اصلی تولید پایدار و نگهداشت آن در زمان برداشت ثانویه از مخزن به شمار می آید.

وی افزود: پس از نصب یک توربين جديد و رفع اشكالات تعميراتي، رديف دوم ايستگاه راه اندازي و در مدار قرار گرفت اما به دليل تركيدگي شاخه B تغذيه كننده هدر تزريقي، فشار شبكه به طور ناگهاني دچار افت شديد شد و به خاطر نزديكي محل تركيدگي، طبق دستورالعمل هاي واكنش در شرايط اضطراري، توقف كلي واحد و بستن شير آلات قطع جريان در دستور کار قرار گرفت و شبکه به صورت کامل تخلیه گردید.

 حمید کاویان ضمن تقدیر از تلاش های کارگروه ایمنی، فنی و عملیاتی شرکت به خاطر هوشیاری و اقدام به موقع یادآور شد: خوشبختانه با اتخاذ تصمیمات فنی و اجرای سریع دستورالعمل های تعمیراتی، در کمترین مدت زمان ممکن،  شاخه ی B راه اندازی و ایستگاه به صورت کاملا ایمن و با حداکثر ظرفیت در مدار قرار گرفت.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر