تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

ژاوی: هدایت بارسلونا بزرگترین چالش من است

ژاوی هرناندز سرمربی جدید بارسلونا پیش از رفتن به بارسلونا در فرودگاه قطر اعلام کرد بارسلونا مهم‌ترین چالش اوست و باید تیمی را بسازد که سخت کار کند.

کد خبر: ۱۱۳۶۱۵
۱۲:۲۶ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

نظر ژاوی درباره هدایت بارسلونا

دیدارنیوز - ژاوی سرانجام به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید بارسلونا معرفی شد. او امروز (شنبه) در فرودگاه دوحه قبل از بازگشت به کشورش برای قبول هدایت تیمی که تا ۵ سال پیش در آن توپ می‌زد، گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگاران داشت و به آن‌ها درباره مأموریت جدیدش پس از هدایت السد قطر گرفت: «این بزرگترین چالشی است که در تمام حرفه‌ام پذیرفته‌ام. بسیار خوشحالم که دارم به خانه به بارسلونا برمی‌گردم. این یک چالش بزرگ است.»

ژاوی افزود: «از بارسلونا به خاطر این که این فرصت را به من داده است بسیار تشکر می‌کنم. آن‌ها (نمایندگان باشگاه) به دوحه آمدند. مراحل فسخ قرارداد من با باشگاه السد انجام شد. در قرارداد ما بندی برای فسخ وجود داشت و مطابق آن هر دو طرف به وظایف‌شان عمل کردند. من از باشگاه بسیار قدردانی می‌کنم.»

کاپیتان سابق بارسلونا تأکید کرد: «اولین کاری که باید انجام دهم صحبت با بازیکنان است. باید برنامه‌هایم را برای آن‌ها توضیح دهم و اینکه باید سختکوش باشند. باید تیم را بسازیم و با آن کار کنیم. باید با انگیزه‌ای زیاد تلاش کنیم که به اوضاع و احوال تیم سروسامان بدهیم.»

ژاوی در پایان از سرمربی موقت بارسلونا سرخی بارخوان که پس از اخراج رونالد کومان هدایت تیم را برعهده داشت است هم گفت: «در باشگاه همه تلاش کردند که این اتفاق رخ دهد. تمرین دادن تیمی که تعداد زیادی از دوستانم در آن حضور دارند یک امتیاز است. من می‌دانم آن‌ها چگونه تمرین می‌کنند و چه بازیکنانی هستند. به همین دلیل کار در این تیم یک نکته است.»

طبق چیزی که پیش از این باشگاه بارسلونا اعلام کرده است، سرژی بارژوان در این هفته نیز هدایت آبی و اناری‌ها را برعهده خواهد داشت.

برچسب ها: ژاوی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر