تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

پیش‌بینی هواشناسی؛ کاهش دمای تهران تا ۱۲ درجه سانتیگراد

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از عصر چهارشنبه تا جمعه شب (۱۲ تا ۱۴ آبان) کاهش محسوس دما به طور میانگین بین ۸ تا ۱۲ درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۳۱۹۰
۱۴:۱۸ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

پیش‌بینی هواشناسی

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد در پاره‌ای نقاط به‌ویژه ارتفاعات با رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

از عصر امروز تا فردا شب (۱۰ تا ۱۱ آبان) در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات انباشت آلاینده‌های جوی و غبار محلی مورد انتظار است. از ابتدای وقت چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (۱۲ تا ۱۳آبان) در سطح استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و از ظهر پنجشنبه تا جمعه شب (۱۳ تا ۱۴ آبان) کولاک برف در ارتفاعات کوهستانی پیش‌بینی می‌شود.


بیشتر بخوانید: قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰


همچنین با نفوذ سامانه بارشی از عصر چهارشنبه تا جمعه شب (۱۲ تا ۱۴ آبان) در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات مه رقیق و بارش باران و برف مورد انتظار است. طی این مدت کاهش محسوس دما به طور میانگین ۸ تا ۱۲ درجه سلسیوس و در ارتفاعات یخبندان شبانه سطح زمین پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه ـ امین‌آباد با دمای ۹ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ آبان) قسمتی ابری همراه غبار محلی، گاهی نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۲ آبان) ابری، گاهی وزش باد شدید، اوایل شب رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر