تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

پاریس به دنبال فسخ قرارداد با راموس است

سرخیو راموس مدافع اسپانیایی باشگاه پاری‌سن زرمن با مصدومیت طولانی مدت خود هنوز نتوانسته به شرایط بازی برسد و حالا خبر رسیده که باشگاه متمول پاریسی به دنبال فسخ قرارداد با اوست.

کد خبر: ۱۱۳۱۳۶
۱۰:۵۷ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

پاریس ‌سن زرمن به دنبال فسخ قرارداد با راموس

دیدارنیوز - راموس در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پس از سال‌ها حضور در رئال مادرید از این تیم جدا شده و به عنوان بازیکن آزاد به پاری سن ژرمن ملحق شد، اما از آن زمان به دلیل مصدومیت قادر به حضور در میدان نبوده است.

طولانی شدن روند مصدومیت این بازیکن باعث شده که نگرانی‌هایی برای مدیران پی اس جی ایجاد شود و به نظر می‌رسد که آن‌ها دیگر نسبت به آینده این مدافع در پارک دو پرنس خوش‌بین نیستند.

لو پاریزین روز یکشنبه با انتشار گزارشی مدعی شد که پی اس جی به صورت جدی در حال بررسی شرایط فسخ قرارداد با سرخیو راموس است.

این روزنامه باور دارد که این باشگاه فرانسوی به این نتیجه رسیده که عقد قرارداد با این مدافع ۳۵ ساله اقدامی اشتباه بوده و ممکن است پیش از آن که او حتی یک بار با پیراهن این تیم در مسابقه‌ای رسمی به میدان برود، به همکاری با او پایان دهند.

اکیپ، دیگر روزنامه معتبر فرانسوی، نیز به نوعی خبر لو پاریزین را تایید کرده و مدعی شده که پی اس جی به این باور رسیده که احتمال بازگشت راموس به سطح اول فوتبال بسیار کم شده است.

مشکلات متعددی در زانو و ماهیچه پا از سوی تیم پزشکی باشگاه تشخیص داده شده و در عین حال این بازیکن مدت زمان زیادی را صرف درمان مصدومیت‌هایش کرده، اما هنوز آمادگی حضور در میدان را ندارد.

راموس پیش از پیوستن به پی اس جی، مصدومیت جدی و طولانی را در رئال مادرید نیز سپری کرده بود و به نظر می‌رسد که دنیای فوتبال دیگر شاهد درخشش تحسین برانگیز این بازیکن در زمین نخواهد بود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر