تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

انتقاد شدید عضو جبهه پایداری از قالیباف و دادستان کل کشور

علی خضریان نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری در یادداشتی به شدت از محمد باقر قالیباف رئیس مجلس و محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور انتقاد کرد. او با دفاع از رسانه رجانیوز مواضع این افراد را تعجب برانگیز خواند.

کد خبر: ۱۱۳۰۳۴
۱۲:۰۹ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

علی خضریان قالیباف صافی گلپایگانی منتظری

دیدارنیوز: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که استکبارستیزی‬⁩ فصل مهمی از آموزه‌های ⁧‫انقلاب اسلامی‬⁩ است که دوگانه‌سازی آن با معیشت مردم از سوی جریان تحریف بار‌ها و بار‌ها از سوی ⁧‫رهبر انقلاب‬⁩ محکوم شده است. تاکید بر اصول انقلاب و اسلام انقلابی اهانت به مرجعیت نیست، بلکه تلاش برای حراست از بنیان‌های معرفتی حرکت تاریخی امام (ره) است.

علی خضریان یادداشتی با عنوان «دفاع از مرجعیت امام (ره)» را در اختیار خبرنگار ایسنا قرار داد که در زیر می‌خوانید:

«حضرت آیت‌الله ⁧‫صافی گلپایگانی‬⁩ از جمله مراجع بصیر و زمان‌شناس‌اند که در دوره شکل‌گیری و قوام نظام اسلامی نقش برجسته‌ای در هدایت نهاد خطیر شورای نگهبان داشته‌اند. وجه علمی و برجستگی فقاهتی ایشان نیز همواره زبانزد نسل‌های مختلف حوزه‌های علمیه بوده است.

نهاد علم و ⁧‫مرجعیت‬⁩ از نقاطی است که دشمن همیشه تلاش داشته تا آن را در برابر نظام و انقلاب قرار داده و از غبار برخاسته از این فتنه به نفع خود بهره‌برداری کنند. آنچه در روز‌های اخیر از سوی رسانه‌های بیگانه و ⁧‫جریان تحریف‬⁩ شاهد بودیم نیز مصداق روشنی از همین اتفاق بود.

این روز‌ها جریان ⁧‫غربگرا‬⁩ تمام تلاش خود را به کار گرفت تا اقدام جریان انقلاب و رسانه انقلابی ⁧‫رجانیوز‬⁩ برای ممانعت از مصادره به مطلوب فرمایش ایشان را نیز دست‌مایه ⁧‫فتنه‬⁩ جدیدی کند که بحمدالله با موضع‌گیری به‌هنگام این رسانه، به خواسته خود نرسیدند.

در این میان، اما تعجب از مواضع دادستان کل کشور و رئیس مجلس است. همین چندماه پیش یک روزنامه‌نگار هتاک که از قضا از حامیان پروپاقرص جناب قالیباف محسوب می‌شود، هر آنچه از کلام ناسزا بود نثار عالم ربانی فقید، حضرت علامه ⁧‫مصباح یزدی‬⁩ (ره) و همچنین- با تأسف و شرم فراوان- خانواده ایشان نمود.

جالب اینکه بیانیه‌ها و مطالبات تشکل‌های حوزوی، دانشگاهی و مردمی در آن دوران مورد بی‌توجهی کامل حضرات آقایان ⁧‫منتظری‬⁩ و ⁧‫قالیباف‬⁩ قرار گرفت و حتی از کوچکترین موضع‌گیری خنثی در برابر آن فرد هتاک که نوشته‌هایش نه نقادی فکری بلکه تماما هتاکی بود، دریغ ورزیدند!

حال چه شده که نقد ناصحانه جریان انقلابی و تاکید بر مواضع حضرت ⁧‫امام خمینی‬⁩ (ره) با تیغ پیگیری قضایی روبرو می‌شود و رئیس مجلس در محکومیت و توصیه به رعایت اخلاق همسو با جریانی که سوابقشان نه سنخیتی با اندیشه و سیره امام راحل دارد و نه با مرجعیت انقلابی نسبتی دارند، پیش‌قدم می‌شود؟

استکبارستیزی‬⁩ فصل مهمی از آموزه‌های ⁧‫انقلاب اسلامی‬⁩ است که دوگانه‌سازی آن با معیشت مردم از سوی جریان تحریف بار‌ها و بار‌ها از سوی ⁧‫رهبر انقلاب‬⁩ محکوم شده است. تاکید بر اصول انقلاب و اسلام انقلابی اهانت به مرجعیت نیست، بلکه تلاش برای حراست از بنیان‌های معرفتی حرکت تاریخی امام (ره) است.»

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
0
0
اين اقايان تكليفشان با خودشان هم مشخص نيست و حتي حاضر به قبول توصيه هاي مرجعيت هم نيستند و مرجعي كه انها و روش خطاي انها را تاييد نكند را قبول نميكنند و اين يعني بزرگترين ديكتاتوري
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر