تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

سامانه جامع مسئولیت‌های اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب رونمائی شد

سامانه جامع مسئولیت‌های اجتماعی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب روز سه‌شنبه(۴آبان ماه ۱۴۰۰) طی نشستی در ساختمان مرکزی این شرکت رونمایی شد.

کد خبر: ۱۱۲۷۶۵
۱۳:۰۱ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

امانه جامع مسئولیت‌های اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب رونمائی شد

دیدارنیوز خوزستان: در ابتدای این نشست مشاورمدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی با اشاره به حجم فعالیت‌های این شركت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی(CSR) بر لزوم مستندسازی و گزارش‌دهی این اقدامات تاكید كرد.

مهندس محمد خانچی اظهار داشت: پیرو تصمیمات اتخاذ شده در كارگروه مسئولیت‌های اجتماعی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب مقرر شد مجموعه اقدامات این شركت در این حوزه ساماندهی شده و سامانه‌ای برای ثبت گزارش‌دهی طراحی و راه‌اندازی شود.

وی گفت: با همكاری كارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه جامع گزارش‌دهی طراحی شده تا شركت‌های تابعه و مدیریت‌ها و واحدهای ستادی كه در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی فعالیت دارند بتوانند اقدامات خود را همراه با مستندات لازم در این سامانه ثبت كنند.

مهندس خانچی افزود: كنترل و انسجام بخشی به اقدامات انجام شده، پرهیز از موازی كاری، مستندسازی و اطلاع‌رسانی از مزایای راه‌اندازی سامانه جامع مسئولیت‌های اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب است.

وی خاطرنشان ساخت: این سامانه از طریق درگاه اطلاعاتی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب به نشانی portal.nisoc.ir/csr برای عموم کارکنان قابل مشاهده است و کابران نیز می‌توانند اقدامات صورت‌گرفته را وارد سامانه کنند.

در ادامه این نشست كه نمایندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت‌ها  و واحدهای ستادی و شركت‌های تابعه حضور داشتند ضمن معرفی بخش‌های مختلف سامانه و نحوه بارگذاری اطلاعات و مستندات توسط كاربران، در خصوص ارتقاء كیفی آن بحث و تبادل نظر شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر