تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

روحانی به نوبخت: همه موجودی خزانه تخلیه شده است

بر اساس نامه‌ای که خبرگزاری تسنیم به آن دست یافته! حسن روحانی رئیس جمهوری سابق، مردادماه امسال خطاب به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه رسماً اعلام کرده، «همه موجودی خزانه تخلیه شده است.»

کد خبر: ۱۱۲۶۳۹
۱۲:۴۷ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

روحانی به نوبخت: همه موجودی خزانه تخلیه شده است

دیدارنیوز: خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه که معمولا به همه اسناد دولتی و حاکمیتی دسترسی دارد، یک نامه روحانی به نوبخت را منتشر کرده که حکایت از خالی بودن خزانه در پایان دولت روحانی دارد.
این خبرگزاری در بخشی از گزارش خود نوشت: اخیراً هم گزارشی منتسب به بانک مرکزی منتشر شد که نشان می‌داد تورم در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ به بیش از ۵۰ درصد رسیده است. همچنین گزارش اخیر مرکز پژوهش‌های مجلس حاکی از کسری بودجه حداقل ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی و عدم تکافوی منابع بودجه در سال جاری است.
این در حالی است که در روز‌های پایانی حضور دولت دوازدهم، هزینه‌های جدیدی از جمله همسان سازی حقوق بازنشستگان و همچنین رتبه بندی معلمان آن هم در شرایط سخت کسری بودجه شدید به هزینه‌های جاری دولت اضافه شده است که همگی این شواهد حاکی از تحویل یک خزانه خالی به دولت سیزدهم بود، هرچند سند رسمی برای اثبات آن وجود نداشت.


بیشتر بخوانید: پاسخ نوبخت به ماجرای خالی بودن خزانهبر اساس سندی که امروز خبرگزاری تسنیم به آن دست یافته، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۰ طی نامه‌ای به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌نوسید: نامه شماره ۱۹۴۶۵۳ مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۸ جناب عالی با موضوع درخواست «پرداخت مبلغ مورد اشاره نزد خزانه به منظور تکمیل و بهره برداری از پروژه آبرسانی به آبیک» که تصویر آن به پیوست ارسال می‌شود، به استحضار ریاست محترم جمهوری رسید، پی نوشت فرمودند:  
«همه موجودی خزانه بر اساس درخواست‌های جنابعالی تخلیه شده است. موجودی وجود ندارد»

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
داراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
1
3
اول اینکه نوبخت باید به روحانی اطلاع بده خزانه خالیه نه روحانی به نوبخت.دوم همین که نوبت معلم ها میرسه خزانه خالی میشه تورم میاد هزار بدبختی دیگه.
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
3
5
خدا لعنتشون کنه اگه واقعیت داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
0
0
سلام ده ساله که خزانه برای معلمان خالیه کی پربوده؟ پولهای زمان خوشی وپر شما کی بوده همیشه برای معلمان بهانه اوردید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
0
0
اسم این کار و تاراج و حیف و میل خزانه بیت المال توسط دولت روحانی چه معنی دارد آیا نبایستی با مسببین آن برخورد قانونی شود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر