تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

پدیده - مس رفسنجان: ۳ - ۰ به نفع رفسنجان

پس از آنکه بازیکنان پدیده در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان به کرمان سفر نکردند این بازی با تصمیم سازمان لیگ ۳- ۰ به نفع تیم مس رفسنجان اعلام شد.

کد خبر: ۱۱۲۵۰۴
۱۰:۲۴ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

نتیجه پدیده با مس رفسنجان به نفع تیم مس کرمان

دیدارنیوز - آخرین بار این اتفاق برای تیم اتکا گلستان در دسته اول رخ داد. این تیم به دلیل غیبت در دو بازی از دور برگشت لیگ یک از جدول بازی ها کنار گذاشته شد و در ادامه تکاپوی مدیران این تیم برای بازگشت به جدول بازی ها بی فایده بود. طبق آیین نامه برگزاری  مسابقات، چناچه تیمی در دو بازی به صورت متوالی یا متناوب به صورت غیر موجه از حضور در زمین بازی خودداری کند از جدول بازی ها کنار گذاشته می شود و به دو دسته پاییتر فرستاده خواهدشد. 

بازیکنان تیم پدیده به دلیل اعتراض به وضعیت مالی باشگاه حاضر نشدند به رفسنجان سفر کنند و در این حالی بود که اعضای تیم مس و داوری برای برگزاری بازی وارد زمین شدند و همان طور که اسکوربرد استادیوم مس هم نشان داد در نهایت نتیجه این بازی از سوی کمیته انضباطی ۳-۰ به ضرر تیم پدیده اعلام خواهد شد چرا که اگر ادله تیم پدیده برای عدم حضور در زمین قانونی بود فدراسیون فوتبال این بازی را لغو می کرد. 

در نهایت باید گفت مدیران باشگاه پدیده باید تا پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم مشکلات تیم را حل کنند چرا که در غیر اینصورت اتفاقی رخ خواهد داد که برای فوتبال مشهد سنگین و حتی غیر قابل جبران خواهد بود.

برچسب ها: پدیده مشهد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر