تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

برنامه عملیاتی خوشه های کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصویب شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در حال حاضر و با خاتمه مطالعات؛ 5 خوشه کسب و کار ادوات کشاورزی، خرما، پوشاک، آبزی پروری؛ نفت،گاز و پتروشیمی؛ در حال فعالیت می باشند.

کد خبر: ۱۱۲۴۶۸
۱۴:۲۹ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

برنامه عملیاتی خوشه های کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصویب شد

دیدارنیوز خوزستان:اخلاق محمدیان در جلسه شورای راهبری توسعه خوشه های کسب و کار که با محوریت تصویب برنامه های عملیاتی خوشه های مذکور در سال جاری و بررسی عملکرد این خوشه ها در سال پیش برگزار شد؛ اظهار کرد: خوشه‌های صنعتی به مجموعه ای از واحدهای کسب و کار اطلاق، که در یک منطقه جغرافیایی و یک گرایش صنعتی متمرکز شده و از چالش‌ها و فرصت‌های مشترکی برخوردار هستند.

محمدیان با اشاره به برنامه های عملیاتی و پیش بینی شده در سال 1400 برای خوشه های کسب و کار خاتمه یافته تصریح کرد:  برنامه عمل خوشه‌های کسب وکار مورد اشاره استان خوزستان شامل برگزاری دوره های آموزشی، اخذ استاندارد های محصولات، گواهینامه های ملی و بین المللی، مطالعات زنجیره ارزش خوشه های خاتمه یافته، تورهای بازدید صنعتی، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی و ایجاد مرکز نوآوری است وجدول برنامه عمل انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان پوشاک خوزستان در سال 1400 شامل ایجاد مرکز نوآوری، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی و برگزاری امکان سنجی ایجاد شهرک یا ناحیه تخصصی پوشاک و کفش در استان و جدول برنامه عمل انجمن سازندگان نفت ، گاز و پتروشیمی خوزستان در سال 1400 شامل ، برگزاری سمینار ترویجی در زمینه گواهی کیفیت محصول است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افزود : از برنامه عمل انجمن خرمای خوزستان در سال جاری می توان به، شرکت در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، انجام پروژه آینده پژوهی فعالیت های بخش صنایع کوچک و متوسط، ایجاد مرکز نوآوری و مطالعات تحلیل زنجیره ارزش خوشه های خاتمه یافته به منظور ایجاد و شناسایی شبکه ها و BDS ها طی سال جاری اشاره کرد.

گزارش عملکرد سال 99 و تصویب برنامه های عملیاتی سال جاری خوشه ها ، انجام پروژه به روز رسانی مطالعات فراگیر خوشه های کسب و کار استان در سال جاری و انجام مطالعات امکان سنجی توسعه خوشه کسب و کار صید و صیادی و مرغداری صنعتی از مصوبات کمیته استانی و شورای راهبری توسعه خوشه های کسب و کار است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر