تیتر امروز

لایحه رتبه بندی معلمان اصلاح شد/ تغییر در عناوین رتبه معلمان

سخنگوی کمیسیون آموزش، جزئیات جلسه فوق‌العاده این کمسیون برای اصلاح لایحه رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.

کد خبر: ۱۱۲۲۱۷
۱۰:۱۳ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

لایحه رتبه بندی معلمان اصلاح شد/ تغییر در عناوین رتبه معلمان

دیدارنیوز ـ سخنگوی کمیسیون آموزش، جزئیات جلسه فوق‌العاده این کمسیون برای اصلاح لایحه رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.

رضا حاجی‌پور، با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمان، گفت: رسیدگی به این لایحه در دستورکار جلسه صبح امروز نمایندگان در جلسه علنی قرار داشت که در این جلسه تصمیم گرفته شد این لایحه به کمیسیون آموزش ارجاع شود.

وی افزود: پس از آن، اعضای کمیسیون بلافاصله در جلسه فوق‌العاده اصلاحات مد نظر صحن را در لایحه رتبه‌بندی معلمان اعمال و مجدداً لایحه رتبه‌بندی برای بررسی در جلسه علنی در سامانه مربوطه بارگذاری شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش بیان کرد: بر اساس تصمیم در جلسه علنی مجلس مقرر شد عناوین مورد استفاده در لایحه از «معلم پایه، معلم ارشد، معلم خبره، معلم سرآمد و استاد معلم» به «آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم» تغییر کند.

حاجی‌پور تصریح کرد: با توجه به اینکه مجلس در هفته آینده جلسه‌ای ندارد، ادامه رسیدگی به این لایحه به جلسات ۲ هفته آینده موکول شد.

نماینده آمل در پایان در توضیح علت ارجاع لایحه به کمیسیون آموزش گفت: با توجه به اینکه پیشنهاد آقای حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز مجلس رأی آورد و از آنجایی که این پیشنهاد موجب تغییرات در متن لایحه می‌شد، بنابراین لازم بود تا طرح به کمیسیون آموزش ارجاع داده شود تا اصلاحات لازم بر روی آن صورت گیرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر