سخنگوی آتش‌نشانی تهران می‌گوید چهارشنبه‌سوری در کنار خانواده برگزار شود

راهکاری برای کاهش خطرات چهارشنبه‌سوری

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام کرد که باید کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» با شعار «چهارشنبه‌سوری در کنار خانواده» در سراسر کشور اجرا شود.
آقای وزیر؛ شما چشم پزشک بمان!

آقای وزیر؛ شما چشم پزشک بمان!

دیروز در حالیکه برف می‌بارید و تهران و خیلی از شهر‌های کشور دمای زیر صفر درجه را تجربه می‌کردند فیلمی از بیماران "اس ام ای" در فضای مجازی منتشر شد که برای پیگیری مطالباتشان روبروی وزارت بهداشت تجمع کرده بودند.
سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد

پیگیری پرونده قتل یک پاکبان

علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران درباره قتل هولناک یک پاکبان در تهران گفت: پرونده فوت این پاکبان توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است.
معلم بلاگری هم «ممنوع» شد

دو معلم بلاگر اخراج شدند؟

علی فرهادی، سخنگوی وزارت آموزش‌وپرورش با تکذیب اظهارات دو معلم مبنی براخراجشان، معلم بلاگری را «ممنوع» دانست و گفت: ما آن‌ها را اخراج نکرده‌ایم بلکه به «اخطار» داده‌ایم که فضا و حریم خصوصی دانش‌آموز و خانواده دانش‌آموز محترم است.
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد

۱۰۰ هزار فرهنگی صاحب‌خانه می‌شوند

رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش از خانه‌دار شدن ۱۰۰ هزار فرهنگی خبر داد و گفت: زمین‌های مناسب برای ساخت این خانه‌ها در ۱۸ استان تعیین شده است.
یک فرد نزدیک به «الیاس محمدی»، پاکبان شهرداری که به طرز فجیعی کشته شد می‌گوید

مقتول شب‌ها در کانکس شهرداری می‌خوابید

روزنامه اعتماد در گزارشی تلخ به قتل «الیاس محمدی»، پاکبان شهرداری در تهران پرداخته و نوشته است: الیاس کارگر شهرداری هم بود و شب‌ها دیواره‌های روگذر اتوبان‌ها را نظافت می‌کرد و بعد از اتمام کارش سمت میدان نور در کانکس شهرداری می‌خوابید.
پلیس فتا خبر داد

هشدار؛ کلاهبرداری با نام خبرگزاری!

داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران درباره کلاهبرداری جدید گفت: مجرمین با طراحی یک متن اطلاع رسانی نحوه دریافت کالابرگ حاوی لینک آلوده به بدافزار و انتشار آن به نقل از یکی از خبرگزاری‌های مطرح کشور در کانال‌ها و گروه‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند.
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا پاسخ داد

سردترین و گرم‌ترین مراکز استان‌ها کجا هستند؟

ضیاییان، رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: طی فردا (چهارشنبه) و پس فردا همدان و اردبیل با کمینه ۱۱- و ۱۰- درجه سانتیگراد و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.