رگبار و وزش باد شدید در چند استان

با اعلام رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، رگبار، وزش باد شدید موقت و گرد و خاک در برخی استان‌ها پیش بینی می‌شود.
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد

مبارزه با پشه آئدس در ۸۷ نقطه کشور

شهنام عرشی، رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: هم اکنون مبارزه با پشه آئدس حداقل در ۸۷ نقطه کشور در حال انجام است و ۴۰ شهر ایران درگیر پشه آئدس هستند. پشه آئدس چهار بیماری تب دانگ، تب زرد، چیکونگونیا و زیکا را ایجاد می‌کند که در حال حاضر هیچ کدام از این بیماری‌ها واکسن و درمان قطعی ندارند.
رئیس پلیس فتای تهران مطرح کرد

هشدار درباره پیامک‌های جعلی جریمه رانندگی

سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ نسبت به کلاهبرداری از مردم در پوشش پیامک جعلی جریمه راهور هشدار داد و گفت: اخیرا پیامکی جعلی با عنوان جریمه پلیس راهور برای برخی از رانندگان ارسال شده است که در آن از شهروندان خواسته شده تا برای پیگیری موضوع وارد لینک درج شده در انتهای پیامک شوند.
۲۸ نفر از زائران ایرانی فوت شدند

عملیات حج تمتع به پایان رسید

عملیات حج تمتع سال جاری (۱۴۰۳) با انتقال آخرین گروه از حجاج به کشورمان در بامداد امروز (یکشنبه ۲۴ تیرماه) به پایان رسید.
هواشناسی ایران

هشدار خسارت به کشاورزان ۱۲ استان

سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری‌های محلی در ۱۲ استان طی امروز و فردا از احتمال سیلاب و خسارت به کشاورزان خبر داد.
درویش، فعال محیط زیست خبر داد

افزایش درخواست‌ها برای برکناری «زاکانی»/ ادبیات شهردار به شدت توهین‌آمیز است

محمد درویش، فعال محیط زیست، درباره کارزار برکناری زاکانی، شهردار پرحاشیه تهران گفت: کارزار به بیش از ۱۵۰ هزار نفر امضا رسیده و با سرعت در حال افزایش است. ریشه‌ این کارزار به اسفند سال گذشته برمی گردد. زمانی‌که شهرداری اعلام کرد در پارک قیطریه خواهان ساخت یک مسجد است و چندین درخت کهنسال در آن قرار داشت. ادبیات زاکانی به شدت توهین‌آمیز است و به مردم توجه نمی‌کند و به آن‌ها اتهام می‌زند. رفتار او در انتخابات و مرخصی از شهرداری برای تبلیغ جلیلی نیز شهروندان را بیشتر آزرده کرد.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش خبر داد

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از امروز

مهدی کاظمی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت ۱۴ امروز و نتایج دهم و یازدهمی‌ها در اسرع وقت خبر داد.