تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

پاسخ شمخانی به علی‌اف: ایران به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان در توئیتر نوشت: «اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد.»

کد خبر: ۱۱۱۶۷۸
۱۵:۲۵ - ۲۴ مهر ۱۴۰۰

شمخانی علی اف

دیدارنیوز: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات الهام علی‌اف رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان به اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت: «بی‌توجهی به اصول و الزامات همسایگی و بیان اظهارات کذب و غیرسازنده، نشانه حسن‌نیت و تدبیر نیست. اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد. مراقب دام‌های پرهزینه شیاطین باشید. #ایران #آذربایجان»

لازم به ذکر است که روابط بین ایران و جمهوری آذربایجان در هفته‌های اخیر تنش‌بار بوده و طرفین اقدام به برگزاری مانور نظامی در مرزها کرده‌اند. 

ایران بارها اعلام کرده است که از نزدیکی روزافزون جمهوری آذربایجان و اسرائیل نگران است و حضور اسرائیل در مرزهای خود را تحمل نخواهد کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
123
|
Singapore
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
0
0
اللهُمَّ الْعَنْ أوّلَ ظالِم ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد ، وَآخِرَ تَابِع لَهُ عَلَى ذلِكَ
بی نام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
دنیا میداند ‌تاریخ گواه است که دست ترکیه توی هر کار کثیفی است اخیرا آذربایجان راهم با خود هم پیاله کرده این تهمت‌ها که علیف گفته نه به ایران ونه به ارمنستان میچسبد
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی