تیتر امروز

آمریکا دوست است یا دشمن؟
ترکیه، از فراز گالاتا (۹)

آمریکا دوست است یا دشمن؟

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست
دیدار از استمرار آلودگی هوا گزارش می‌دهد

نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست

سازمان هواشناسی کشور به دلیل استمرار آلودگی هوا هشدار نارنجی و قرمز صادر می‌کند و محیط زیست دستور ممنوعیت مازوت سوزی و تردد خودرو‌های دودزا، تصمیم‌های مقطعی و ناکارآمد بدون حصول نتیجه.
دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

پاسخ شمخانی به علی‌اف: ایران به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان در توئیتر نوشت: «اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد.»

کد خبر: ۱۱۱۶۷۸
۱۵:۲۵ - ۲۴ مهر ۱۴۰۰

شمخانی علی اف

دیدارنیوز: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات الهام علی‌اف رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان به اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت: «بی‌توجهی به اصول و الزامات همسایگی و بیان اظهارات کذب و غیرسازنده، نشانه حسن‌نیت و تدبیر نیست. اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد. مراقب دام‌های پرهزینه شیاطین باشید. #ایران #آذربایجان»

لازم به ذکر است که روابط بین ایران و جمهوری آذربایجان در هفته‌های اخیر تنش‌بار بوده و طرفین اقدام به برگزاری مانور نظامی در مرزها کرده‌اند. 

ایران بارها اعلام کرده است که از نزدیکی روزافزون جمهوری آذربایجان و اسرائیل نگران است و حضور اسرائیل در مرزهای خود را تحمل نخواهد کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
123
|
Singapore
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
0
0
اللهُمَّ الْعَنْ أوّلَ ظالِم ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد ، وَآخِرَ تَابِع لَهُ عَلَى ذلِكَ
بی نام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
دنیا میداند ‌تاریخ گواه است که دست ترکیه توی هر کار کثیفی است اخیرا آذربایجان راهم با خود هم پیاله کرده این تهمت‌ها که علیف گفته نه به ایران ونه به ارمنستان میچسبد
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی