تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

پاسخ شمخانی به علی‌اف: ایران به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان در توئیتر نوشت: «اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد.»

کد خبر: ۱۱۱۶۷۸
۱۵:۲۵ - ۲۴ مهر ۱۴۰۰

شمخانی علی اف

دیدارنیوز: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به اظهارات الهام علی‌اف رئیس جمهوری آذربایجان در مورد قاچاق مواد مخدر از مرز ایران و ارمنستان به اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت: «بی‌توجهی به اصول و الزامات همسایگی و بیان اظهارات کذب و غیرسازنده، نشانه حسن‌نیت و تدبیر نیست. اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد. مراقب دام‌های پرهزینه شیاطین باشید. #ایران #آذربایجان»

لازم به ذکر است که روابط بین ایران و جمهوری آذربایجان در هفته‌های اخیر تنش‌بار بوده و طرفین اقدام به برگزاری مانور نظامی در مرزها کرده‌اند. 

ایران بارها اعلام کرده است که از نزدیکی روزافزون جمهوری آذربایجان و اسرائیل نگران است و حضور اسرائیل در مرزهای خود را تحمل نخواهد کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
123
|
Singapore
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
0
0
اللهُمَّ الْعَنْ أوّلَ ظالِم ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد ، وَآخِرَ تَابِع لَهُ عَلَى ذلِكَ
بی نام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
دنیا میداند ‌تاریخ گواه است که دست ترکیه توی هر کار کثیفی است اخیرا آذربایجان راهم با خود هم پیاله کرده این تهمت‌ها که علیف گفته نه به ایران ونه به ارمنستان میچسبد
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی