تیتر امروز

حمله زن کارتن خواب به پرستار اورژانس با چاقو

زن کارتن خواب صبح امروز حین پذیرش، با چاقو به پرستار بیمارستان شهدای تجریش حمله کرد. زن کارتن خواب دستگیر و و برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

کد خبر: ۱۱۱۰۹۱
۱۶:۵۸ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

حمله زن کارتن خواب به پرستار اورژانس

دیدارنیوز ـ ساعت ۸ صبح امروز زن کارتن خوابی که چند روزی در بیمارستان شهدای تجریش بستری و ترخیص شده بود، باردبگر برای درمان به اورژانس این بیمارستان مراجعه و خواستار بستری دوباره می‌شود.

دقایقی بعد کادر درمان اقدامات اولیه را برای بستری کردن این فرد در بیمارستان آغاز می‌کنند، اما زن کارتن خواب با چاقو به یکی از پرستاران حمله و با فرو کردن چاقو در کمر پرستار جوان، او را مجروح می‌کند.

حمله زن کارتن خواب به پرستار اورژانس

بلافاصله پرستار مجروح به اتاق عمل منتقل و اقدامات درمانی ب‌ای نجات جانش آغاز می‌شود. با تلاش تیم پزشکی بیمارستان او از یک قدمی مرگ نجات یافته و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارد.

با اعلام این موضوع به کلانتری ۱۰۱ تجریش تحقیقات بیشتر در اینباره آغاز و زن کارتن خواب دستگیر وو برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

یکی از پرسنل بیمارستان در مورد این حادثه به جامعه ۲۴ گفت: این زن کارتن خواب است و شب قبل هم در بیمارستان بود، ما هنوز از این اقدام و حمله او به همکارمان در شوک هستیم.

منبع: جامعه 24
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر