تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

تجاوز به دختر جوان در روز روشن

پلیس در جستجوی مرد جوانی است که به یک دختر ۱۴ ساله در نزدیکی کانال تجاوز کرده است. مجرم فراری مهاجری ۲۰ ساله و یک آسیایی تبار توصیف شده است.

کد خبر: ۱۱۱۰۵۹
۱۵:۰۴ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

تجاوز به دختر جوان در روز روشن

دیدارنیوز ـ به نقل از یاهو، به گفته دختر ۱۴ ساله او به همراه دو تن از دوستانش در غرب یورکشایر انگلیس در حال قدم زدن بوده که جوان ۲۰ ساله به او حمله کرده و او را در روز روشن مورد تجاوز قرار داده است.

اکنون پلیس منطقه مجرم فراری را مهاجری ۲۰ ساله و یک آسیایی تبار توصیف کرده که ماموران پلیس به دنبالش هستند.
بازرس "لی باراگوانات" از پلیس منطقه در این باره گفت: اکنون اطلاعات الکترونیکی از متهم فراری داریم و با انتشار این تصویر امیدواریم هرچه سریعتر مجرم فراری را بازداشت کنیم.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر