تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

فرشید اسماعیلی در تمرین العربی + عکس

هافبک جدا شده استقلال برای نخستین بار در تمرینات العربی حاضر شد و مورد استقبال هم تیمی‌هایش قرار گرفت.

کد خبر: ۱۱۰۹۸۶
۲۱:۳۱ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

فرشید اسماعیلی در تمرین العربی + عکس

دیدارنیوز: فرشید اسماعیلی هافبک فصل قبل استقلال که پس از اختلافات با مدیریت وقت آبی پوشان تصمیم گرفت از این تیم جدا شود، در انتقالی غیرمنتظره راهی لیگ ستارگان قطر شد و به العربی پیوست تا پیراهن این تیم را در فصل بعد بر تن کند.

پس از مصدومیت مهرداد محمدی و دوری ۶ ماهه او از میادین، مدیران العربی تصمیم گرفتند با استخدام اسماعیلی، او را جایگزین دیگر بازیکن ایرانی خود کنند و پس از مذاکراتی که چند روز به طول انجامید، اسماعیلی سرانجام با مدیران العربی به توافق رسید و در فصل بعد شماره پیراهن ۸۸ را بر تن خواهد کرد.

این بازیکن ایرانی امشب برای نخستین بار در تمرینات تیم جدیدش حاضر شد. هافبک شیرازی فصل قبل استقلال مورد استقبال سایر هم تیمی هایش نیز قرار گرفت و به رسم رایج میان تیم‌های فوتبال، او مانند سایر بازیکنانی که به تازگی به تیمی می‌پیوندد، از تونلی که بازیکنان العربی تشکیل داده بودند عبور کرد و هم تیمی هایش نیز ضرباتی به حالت فان به او وارد کردند.

العربی روز دوشنبه در رقابت‌های جام اوردو به مصاف الغرافه می‌رود. تقابل اسماعیلی با استراماچونی و دیاباته نیز در نوع خود جالب خواهد بود. باید دید هافبک فصل قبل استقلال، نخستین بازی خود را مقابل مربی و هم تیمی سابقش انجام می‌دهد یا برای دیدن نخستین بازی اسماعیلی باید فعلا منتظر ماند.

فرشید اسماعیلی در تمرین العربی + عکس

 

فرشید اسماعیلی در تمرین العربی + عکس

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر