تیتر امروز

کره به دنبال مهار دو مهاجم تیم ملی!

تیم ملی کره جنوبی که قرار است روز سه شنبه به دیدار تیم ملی برود، قرار است با تاکتیک خاصی برابر تیم ملی ایران قرار بگیرد.

کد خبر: ۱۱۰۸۸۶
۱۰:۱۶ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

کره جنوبی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال کره جنوبی روز سه شنبه این هفته در دیداری حساس در ورزشگاه آزادی میهمان تیم ملی ایران است؛ مسابقه‌ای که برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد و کسب سه امتیاز در آن می‌تواند کار تیم برتر را در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ راحت تر کند.

کُره‌ای ها در هفته‌های اخیر از مسائل مختلفی به عنوان مشکلات احتمالی تیم کشورشان در تهران یاد کرده‌اند؛ از ارتفاع بالای این شهر گرفته تا فضای رعب آور ورزشگاه آزادی و مسافت طولانی تا ایران.

رسانه‌های این کشور علاوه بر این، به مسائل فنی هم توجه دارند و در آستانه مسابقه دو تیم به ارائه راهکاری برای مهار مهاجمان فیزیکی ایران از جمله سردار آزمون و مهدی طارمی پرداخته‌اند.

سایت «osen» با اشاره به طلسم نبردن‌های کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برابر ایران، نوشت: «ایران مهاجمانی دارد که در فوتبال اروپا هستند از جمله سردار آزمون (۲۶ ساله - زنیت)، مهدی طارمی (۲۹ ساله - پورتو) و علیرضا جهانبخش (۲۸ ساله - فاینورد) آزمون در بازی ایران مقابل امارات پنالتی از دست داد در حالی که طارمی گل پیروزی را به ثمر رساند. به طور سنتی، مهاجمان ایران از نظر فیزیکی برتر هستند و در بازی هوایی مهارت دارند. کره که از نظر قدرت بدنی در آسیا عقب نیست، در بازی با ایران تمایل زیادی به مبارزه دارد.»

این سایت در ادامه نوشت: «با این حال در کره کیم مین جائه "مدافع هیولا" وجود دارد. در دیدار با سوریه، کیم مین جائه توانایی جنگندگی فوق العاده خود را نشان داد. با حضور کیم که بازیکن فنرباغچه ترکیه است، بازی با ایران هم اطمینان بخش است.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر