تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.
هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل در ایران:

اولویت نخستم افزایش عرضه واکسن کووید به ایران است

هماهنگ کننده مقیم جدید سازمان ملل متحد در ایران، هنگام تقدیم استوارنامه خود به وزیر امور خارجه گفت: اولویت نخستم افزایش عرضه واکسن کووید برای کمک به ایران است.

کد خبر: ۱۱۰۱۵۵
۱۶:۳۶ - ۰۸ مهر ۱۴۰۰

اولویت نخستم افزایش عرضه واکسن کووید به ایران است
دیدارنیوز: به گزارش مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، حسین امیرعبداللهیان ورود اشتفان پریزنر به ایران را خوش‌آمد و برای این انتصاب به وی تبریک گفت.
در این دیدار، پریزنر با ابراز افتخار از انتصابش توسط دبیرکل سازمان ملل متحد به سمت نمایندگی نظام ملل متحد در کشوری که نقش چشم‌گیری در تمدن جهانی داشته و یکی از اعضای موسس سازمان ملل متحد بوده است، گفت: اینجانب قویا به ایجاد همکاری‌های محکم‌تر برای توسعه پایدار میان سازمان ملل متحد و جمهوری اسلامی ایران متعهد هستم.
وی افزود: اولویت نخست من افزایش عرضه واکسن کووید برای کمک به ایران برای غلبه بر همه‌گیری‌ است که جان‌ بسیاری از مردم را در سراسر جهان گرفته است.
پریزنر ترغیب حمایت جامعه بین‌المللی از جمعیت افغان در ایران در قالب همکاری جهانی مشترک را دیگر ماموریت خود در ایران بیان کرد. 
سازمان ملل متحد در ایران متشکل از۲۰ کارگزاری، صندوق و برنامه تخصصی است.
 پریزنر تجربه زیادی در توسعه بین‌الملل و مسائل مدیریتی از جمله در زمینه ارایه مشاوره راهبردی به دولت‌ها و ارایه برنامه‌های توسعه چندوجهی و بین‌بخشی دارد. وی در سازمان ملل متحد، اخیراً هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در مالزی، برونئی دارالسلام و سنگاپور بوده است.
پریزنر پیش  از این نیز هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد و نماینده مقیم برنامه توسعه ملل متحد در ازبکستان بود. او در سایر مسئولیت‌های ارشد در برنامه توسعه ملل متحد از جمله به عنوان مدیر کشوری در بنگلادش، معاون نماینده مقیم دربوسنی و هرزگوین، معاون رییس تسهیلات منابع زیر- منطقه‌ای برنامه توسعه ملل متحد برای آسیای غربی و جنوبی در نپال و رییس واحد حکمرانی در بوتان خدمت کرده است.  پریزنر پیش از پیوستن به سازمان ملل متحد، در بخش خصوصی فعالیت داشت. 


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر