تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

تکلیف استقلال هفته آینده معلوم می‌شود

این روزها حرف و حدیث های زیادی درباره تغییر در ساختار مدیریتی استقلال مطرح است اما در نهایت هیات مدیره استقلال‌ هفته آینده معرفی خواهند شد.

کد خبر: ۱۰۹۵۶۱
۱۲:۴۲ - ۰۲ مهر ۱۴۰۰

 

تکلیف استقلال هفته آینده معلوم می‌شود

دیدارنیوز: نکته قابل توجه این که در انتخاب هیات مدیره استقلال افراد جدیدی حضور خواهند داشت که کم‌تر نام آن‌ها به گوش رسیده است.

قرار است دو عضو نظامی که سابقه‌ای هم در استقلال نداشته اند به هیات مدیره استقلال اضافه شوند تا در نهایت کار خود را در‌ این باشگاه آغاز کنند.

بعد از روی کار آمدن حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان شایعات فراوانی در مورد تغییرات در راس هرم مدیریتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح و حتی اسامی مختلفی در رسانه ها برای حضور در این 2 باشگاه مطرح شده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که وزارت ورزش و جوانان و حمید سجادی  تا امروز هیچ تصمیمی در مورد تغییرات در دو باشگاه نگرفته است اما بحث تغییر مدیریت در باشگاه استقلال داغ تر است.

اگرچه هواداران استقلال این روزها نگران وضعیت تیم خود هستند و از عملکرد مدیریت این باشگاه انتقاد دارند اما تا زمانی که اعضای هیات مدیره این باشگاه دور هم جمع نشوند و امکان برگزاری جلسات وجود نداشته باشد خبری از تغییرات نخواهد بود .

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر