تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

حسینی و تارتار قبل از شروع لیگ بهم رسیدند

تیم‌های پیکان و ذوب‌آهن عصر فردا در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر می‌روند.

کد خبر: ۱۰۹۰۴۹
۱۸:۳۰ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

حسینی و تارتار قبل از شروع لیگ بهم رسیدند

دیدارنیوز - یکی از جابه‌جایی های جالب روی نیمکت تیم های لیگ برتری قبل از شروع فصل جدید در پیکان و ذوب‌آهن رخ داد؛ جایی که سرمربیان پیشین این دو تیم جای خود را بهم عوض کردند.

به این ترتیب مجتبی حسینی سرمربی سال گذشته ذوب‌آهن که موفق شد این تیم را در لیگ برتر حفظ کند هدایت پیکان تهران را برعهده گرفت و مهدی تارتار که با خودروسازان نتایج خوبی کسب کرده بود، به ذوب‌آهن رفت.

حالا ذوب‌آهن و پیکان قرار است قبل از شروع لیگ برتر طی یک مسابقه دوستانه به مصاف یکدیگر بروند. ذوب‌آهن که در نزدیکی تهران اردوی تدارکاتی برپا کرده طبق هماهنگی های انجام شده عصر دوشنبه با شاگردان مجتبی حسینی روبه رو می‌شود.

بی تردید تقابل حسینی و تارتار و سایر نفرات جابه جا میان ذوب‌آهن و پیکان در نقل و انتقالات قابل توجه خواهد بود. اگرچه این مسابقه جدا از مسائل جدی لیگ برتر و در فضایی دوستانه برگزار می‌شود و بیشتر با هدف شناخت مربیان از تیم های خود است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: ذوب آهن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر