تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

پست سردار سعيد محمد هم مشخص شد؟

گمانه زنی ها بر این اساس است که سردار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم ‌الانبیا(ص) به زودی به عنوان «رئیس مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور» منصوب خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۸۴۲۶
۰۹:۰۸ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

پست سردار سعيد محمد هم مشخص شد؟

دیدارنیوز: سایت خبری رصد مدعی شده است که سردار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم ‌الانبیا(ص) به زودی به عنوان «رئیس مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور» منصوب خواهد شد.

سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بود که مهر سال  ۹۷ جایگزین عبادالله عبداللهی شد.

او در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب تندیس برنز جایزه بین المللی پروژه برتر در سطح مگاپروژه ها از انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA)شد. از سوابق علمی و پژوهشی او میتوان به تالیف کتاب های «تاثیر الیاف فولادی در کنترل ترکهای کششی بتن»، «مدیریت طرح های عمرانی»، «طراحی و اجرای روسازی بلوکی بتنی»، «انتخاب، طراحی و اجرای خط با دال بتنی در خطوط قطار شهری» و «بهسازی خاک با نگرشی ویژه به سدهای خاکی»؛ همچنین ترجمه دو کتاب «زمین شناسی مهندسی در کارست» و «کاربرد بتن غلطکی» اشاره کرد.

در مراسم معارفه فرمانده جدید قرارگاه سازندگی، سعید محمد گفته بود: «با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان علیه نظام و ملت ایران، مصمم به کمک دولت در تکمیل زیر ساختها و فعالسازی بخش خصوصی و نیز اشتغالزایی جوانان هستیم.» او پیش از فرماندهی قرارگاه سازندگی، مدیرعامل گروه ایرانیان اطلس (سازنده و مالک چندین مرکز خرید در شهرهای مختلف ایران) بود.

سعید محمد در تاریخ 17 اسفند 99 از فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 استعفا داد و سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوشی سادات را به سمت فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه منصوب کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر