تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

مدیر ورزشی میلان: جذب سردار آزمون شایعه است

مدیر ورزشی میلان به شایعات منتشر شده درباره علاقه این باشگاه به مهاجم ایرانی زنیت واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۰۸۲۴۸
۱۵:۲۸ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

مدیر ورزشی میلان: جذب سردار آزمون شایعه است

دیدارنیوز - حتی پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی در فوتبال اروپا هم باعث اتمام شایعات درباره سردار آزمون نشده و بازیکنی که در چند ماه گذشته از رم، لورکوزن، لیون و تاتنهام پیشنهاد داشت، حالا و طبق ادعای برخی رسانه‌ها مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته است.

چند روز قبل بود که نشریه «کالچو مرکاتو» ایتالیا مدعی شد آزمون از طریق مدیر برنامه اش به میلان ایتالیا پیشنهاد شده و با توجه به اتمام قرارداد وی در تابستان، احتمال دارد این انتقال تا سال آینده اتفاق بیافتد.

سایت todofichajes به جزئیات بیشتری درباره این انتقال احتمالی اشاره کرده و مدعی شده که مدیران میلان به سردار به عنوان گزینه جانشینی زلاتان ابراهیموویچ فکر می‌کنند و به آزمون پیشنهاد عقد قرارداد تا سال 2026 داده‌اند و حقوق سردار در تیم جدیدش 3.2 میلیون یورو خواهد بود.

در چنین شرایطی و طبق گزارش سایت sports روسیه، فردریک ماسارا مدیر ورزش میلان علیرغم تعریف از کیفیت مهاجم ایرانی زنیت، اعلام کرده که اخبار مطرح شده درباره علاقه باشگاه ایتالیایی به آزمون، ارزشی بیشتر از شایعه ندارد و در شرایطی که نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسیده، نباید به این شایعات توجه کرد.

برچسب ها: سردار آزمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر