تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

درخشان: تیم ملی لیاقت رفتن به جام جهانی رفتن را دارد

سرمربی پیشین پرسپولیس اعلام کرده است، با کسب دو پیروزی در دو مسابقه ابتدایی باعث شد بدانیم این تیم لیاقت رفتن به جام جهانی را دارد.

کد خبر: ۱۰۸۰۲۶
۱۲:۱۷ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

درخشان: تیم ملی لیاقت رفتن به جام جهانی رفتن را دارد

دیدارنیوز - حمید درخشان درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق گفت: تیم ما انسجام خوبی داشت و در حفظ توپ و انجام کارهای ترکیبی نمایش خوبی داشتیم.

وی افزود: مسئله اصلی جنگیدن در زمین مسابقه بود که این موضوع نقش مهمی در پیروزی تیم ملی داشت. خطوط هافبک و حمله ما نمایش بسیار خوبی داشتند و مهدی طارمی در خط حمله عالی کار کرد، ضمن اینکه در خط دفاع هم شرایط خوبی داشتیم و این برد جای هیچگونه بحثی باقی نگذاشت.

درخشان در مورد عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی تصریح کرد: من فکر می‌کنم زیاد نباید به این موضوع فکر کنیم که دراگان اسکوچیچ با چه شرایطی به تیم ملی رسید، چون نتیجه گرفتن و آمار از هر چیزی مهمتر است. ما کجا به یاد داریم زمان کی‌روش در چنین بازی‌هایی با اختلاف سه یا چهار گل پیروز شده باشیم؟ ما در آن زمان فقط دنبال دفاع کردن و کسب پیروزی یک بر صفر بودیم، ولی حالا تیم ملی با نتایج پرگل برنده می‌شود و خیلی هم خوب دفاع می‌کند. به نظر من آمار همه چیز را نشان می‌دهد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی به جام جهانی صعود خواهد کرد یا خیر گفت: نمی‌خواهم با قاطعیت حرف بزنم، ولی تیم ما لیاقت رفتن به جام جهانی را دارد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

برچسب ها: حمید درخشان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر