تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

مدیرعامل پیشین پرسپولیس درگذشت

عباس انصاری‌فرد برادر محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پیشین پرسپولیس با ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

کد خبر: ۱۰۷۷۹۵
۱۰:۳۹ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل پیشین پرسپولیس درگذشت

دیدارنیوز - انصاری‌فرد که چند روز پیش به ویروس کرونا مبتلا شده بود، صبح امروز درگذشت تا جامعه فوتبال را عزادار کند. مدیرعامل سابق سرخپوشان ۶۵ سال داشت و در سال‌های اخیر از فوتبال دور شده بود و حالا به شکلی متفاوت دوباره به تیتر یک اخبار تبدیل شد.

او که عمده شهرت خود را از مدیرعاملی در پرسپولیس به دست آورده بود، در سه دوره متفاوت بر مسند هدایت باشگاه نشست که آخرین آن ۱۳ سال پیش بود که سرانجام جای خود را به حبیب کاشانی داد و برای همیشه از عرصه مدیریت باشگاه پرسپولیس کنار رفت.

وی نخستین بار در سال ۱۳۶۹ و به عنوان اولین مدیر منصوب سازمان تربیت بدنی در باشگاه پرسپولیس مشغول به کار شد و قرمز‌ها در دوره کاری دو ساله او توانستند قهرمانی جام در جام، جام باشگاه‌های تهران، جام حذفی ایران و نایب قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را کسب کنند. ماجرای گرفتن اسپانسر روی پیراهن برای بازی فینال آسیا سبب شد تا جنجال‌هایی در این خصوص شکل بگیرد و البته بازی نیز از صداوسیما پخش نشود.

انصاری فرد دوباره در سال ۱۳۷۹ به باشگاه پرسپولیس برگشت و حدود یک سال مدیرعامل قرمز‌ها بود. سرانجام وی جانشین داریوش مصطفوی در باشگاه سرخپوش پایتخت شد و در دورانی که پرسپولیس اوضاع مالی خوبی نداشت، مدیریت را برعهده گرفت و پس از شکست تیم مقابل بنیادکار، از سمتش کنار رفت.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر