تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

بازدید ۱۰۰ میلیاردی از یک کارتون جذاب

کارتون روسی "ماشا و خرس" در ۱۰ سال حضور خود، بیش از ۱۰۰ میلیارد بازدید در یوتیوب به دست آورده است.

کد خبر: ۱۰۷۶۲۱
۱۶:۵۷ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

بازدید ۱۰۰ میلیاردی از ماشا و خرس

دیدارنیوز ـ به گزارش اسپوتنیک، کارتون روسی "ماشا و خرس" در ۱۰ سال حضور خود در این سرویس بیش از ۱۰۰ میلیارد بازدید در یوتیوب به دست آورده است. این مطلب توسط سرویس مطبوعاتی Animaccord گزارش شده است.

همانطور که در شرکت ذکر شد، پنج کانال کارتون - انگلیسی، اسپانیایی، روسی، پرتغالی و اوکراینی - دکمه الماس YouTube را دریافت کردند. آنا دانیشفسکایا، رئیس پلت فرم در روسیه خاطرنشان کرد، این مجموعه انیمیشن به نمونه پروژه‌ای تبدیل شده است که مزایای واقعی را برای تولیدکنندگان محتوا و بینندگان به ارمغان می‌آورد. وی افزود: "از طریق بستر ما، Animaccord صنعت انیمیشن روسیه بسیار مشهورتر شد و کودکان و والدین را از سراسر جهان گرد هم آورد. "

مجموعه انیمیشن "ماشا و خرس" از ژانویه ۲۰۰۹ منتشر شده است. این نمایش به ۴۲ زبان ترجمه شده است. در ژوئیه ۲۰۲۰، این برند به یکی از پنج مارک محبوب کودکان در جهان تبدیل شد. در ماه آگوست، سریال "ماشا و خرس" در رتبه بندی محبوب‌ترین برنامه‌های کودکان برای سنین پیش دبستانی در جهان قرار گرفت.

برچسب ها: انیمیشن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر