تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

۱۰ بازیکنی که فرهاد مجیدی در جذب آن‌ها ناکام ماند

فرهاد مجیدی در این فصل شاکله استقلال را عضو کرد و بازیکنان جدید زیادی به خدمت گرفت. اما او در مورد جذب بازیکنان زیادی هم ناکام ماند.

کد خبر: ۱۰۷۰۹۶
۱۲:۴۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی استقلال

دیدارنیوز - دهمین بازیکنی که استقلال او را می خواست ولی شاید نتواند او را جذب کند، لوسیانو پریرای برزیلی است. باشگاه فولاد تلاش می‌کند او را حفظ کند و اجازه ندهد تا راهی استقلال شود.

قبل از شیمبا هم نام نفرات زیادی برای استقلال مطرح شده بود که بعضی از آنها حتی تا نزدیکی‌های قرارداد هم پیش رفتند. به طور مثال رایان تفضلی بازیکنی بود که فرهاد مجیدی اسم او را هم در مصاحبه اش آورد و یا صالح حردانی که قراردادش را  ۲ ساله با فولاد تمدید کرد.

مجیدی در مقطعی به دنبال اشکان دژاگه و سروش رفیعی هم بود. سروش رفیعی درباره پیشنهاد استقلال می‌گوید: ابتدا شایعاتی در مورد تمایل استقلال به جذبم را شنیدم و در نهایت یکی از اعضای باشگاه برای مذاکره تماس گرفت. در مکالمه اول صحبتی از مسائل مالی نشد و فقط بحث فنی مطرح شد. فردای آن روز گفتم با توجه به سابقه حضور در پرسپولیس و البته شرایط خاص بازی کردن در دو تیم بزرگ پایتخت، امکان انتقال به استقلال برایم وجود ندارد.

فرهاد مجیدی علاوه بر بازیکنانی که نام برده شد، محمدرضا حسینی و حتی سجاد شهباززاده از سپاهان را هم می‌خواست.
البته در رسانه‌ها نام‌های زیادی برای حضور در استقلال مطرح شد که بعضی از آنها جنبه بازارگرمی داشت اما با نگاهی به اسامی آنهایی که استقلال به طور جدی‌تر به دنبال جذبشان بود، به نام هایی چون وحید محمدزاده و آرمین سهرابیان هم برمی‌خوریم.

همین دیروز هم احمد زنده روح هافبک دفاعی گل گوهر پس از تمدید قرارداد با این باشگاه از استقلالی‌ها به خاطر اینکه به دنبال جذب او بودند، تشکر کرد تا مشخص شود استقلال نیم نگاهی به این بازیکن هم داشت.

در نهایت استقلالی‌ها تا امروز با ۵ بازیکن جدید قرارداد بستند اما حداقل ۱۰ بازیکن دیگر را هم می‌خواستند که یا پشیمان شدند و یا رقم قرارداد آنها بالا بود و یا اینکه تیم‌های قبلی اجازه حضور آنها در استقلال را ندادند تا حرف پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره استقلال که گفته بود باشگاه‌ها وقتی می فهمند ما بازیکنانشان را می‌خواهیم به استقلال بازیکن نمی دهند، درست در بیاید.

حالا باید دید آیا استقلال که نتوانست بازیکنان چندان بزرگی را جذب کند می تواند بعد از توافق با بازیکنانی چون ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی، شیمبا را هم به لیست خود اضافه کند یا نه؟

حتی در آن صورت هم این تیم باز هم در نقاط مختلف بالانس نیست. به طور مثال با کمبود یک پلی میکر بزرگ مواجه است که باعث می شود هواداران تیم به شدت نگران بازی حساس با الهلال و البته رقابت های فصل جدید لیگ برتر باشند.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر