تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

شعر ظریف برای مسئولان کشور چه بود؟

محمدجواد ظریف در کلاب هاوسی که به منظور بزرگداشت او برگزار شده بود در خاطرات خود گفت وقتی اتفاقاتی می‌افتاد شعری برای مسئولان می‌نوشتم.

کد خبر: ۱۰۶۸۱۹
۱۲:۰۳ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

شعر ظریف

دیدارنیوز - جواد ظریف، وزیر امور خارجه پیشین ایران در کلاب‌هاوس گفت: آنچه که مهم است آینده‌ی کشور است نه افراد؛ همه‌ی ما مثل آنهایی که جانشان را فدای ایران کردند باید از هر چه داریم، آبرو و جان، برای سربلندی کشور و‌ معیشت مردم استفاده کنیم. 

جای دلخوری هم نیست، البته من بعضی وقت‌ها اتفاقاتی که می‌افتاد را برای بعضی مسئولان سطح بالای کشور می‌نوشتم، یادم هست یک بار این شعر را نوشتم که «وفا کنیم و ملامت کشیم و‌ خوش باشیم / که در طریقت ما کافری‌ست رنجیدن»؛ زیرش هم نوشتم که «حال همه‌ی ما خوب است، اما تو باور نکن!»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر