تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

امیرعبدالهیان پیروزی میدانی بشار اسد را به او تبریک گفت

وزیر امور خارجه که به سوریه سفر کرده است در دیدار با بشار اسد رئیس جمهور این کشور، پیروزی مجدد او در انتخابات را تبریک گفته است.

کد خبر: ۱۰۶۷۷۴
۰۹:۰۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

امیرعبدالهیان  بشار اسد

دیدارنیوز - حسین امیر‌عبدالهیان وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تبریک برگزاری موفق انتخابات ریاست جمهوری سوریه و همچنین پیروزی های سیاسی، میدانی و بین المللی سوریه، سلام مقامات عالیه کشورمان به بشار اسد رئیس جمهور سوریه را ابلاغ و گزارشی از نشست منطقه‌ای حمایت از عراق ارائه کرد.

 امیر عبداللهیان همچنین با اشاره به همکاری‌های دو کشور در حوزه های اقتصادی، ضرورت فعال سازی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و دیگر ساز و کارهای موجود در این زمینه را مورد تاکید قرار داد.

رئیس جمهور سوریه نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از سوریه، دیدگاه های خود در خصوص همکاری های دو کشور در حوزه های دو جانبه و همچنین همکاری ها در موضوعات منطقه ای و بین المللی را تشریح کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر